Opublikowano: poniedziałek, 12, czerwiec 2017 20:24

wycieczka3d5 i 6 czerwca 2017 r. uczniowie klasy III d przebywali na wycieczce. W Serpelicach główną atrakcją był pobyt w szkole przetrwania. Tam dzieci wspinały się po ściance wspinaczkowej i po oponach, strzelały z łuku, wiatrówki i markerów paintballowych, szukały skarbów wykrywaczem metalu, a także poznały różne sposoby rozniecania ognia. Weszły także na górę - Kalwarię Podlaską. Pobyt w Serpelicach uprzyjemnił dzieciom przejazd bryczką, w czasie którego podziwiały uroki nadbużańskiego krajobrazu. W Janowie Podlaskim zwiedziły stadninę koni oraz muzeum przyrodnicze, gdzie poznały rośliny i zwierzęta Podlaskiego Parku Krajobrazowego. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.