Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: czwartek, 01 czerwiec 2017 18:48
Jacek Maliszewski

sokoowska olimpiada dzieci 6 20170604 1479873289Zakończyły się ostatnie zawody dla uczniów klas czwartych i młodszych w ramach Sokołowskiej Olimpiady Dzieci. W biegach przełajowych nasza szkoła zwyciężyła w kategorii dziewcząt i chłopców, a indywidualnie najlepiej zaprezentowali się Weronika Załoga i Kacper Kowalczyk zdobywając drugie miejsca. W lekkiej atletyce nasi sportowcy również nie zawiedli zajmując drużynowo pierwsze miejsca. Złote medale zdobyli: Oliwia Kosieradzka, Gabriela Kamińska, Kacper Kowalczyk, Mikołaj Mosiej, Mikołaj Karolczuk, srebrne: Maja Pogorzelska, Eryk Częścik, brązowe: Maja Pogorzelska, Weronika Załoga, Oliwia Kosieradzka. W klasyfikacji końcowej SOD wygraliśmy osiem na jedenaście konkurencji i tym samym z dużą przewagą pokonaliśmy siedemnaście pozostałych szkół powiatu sokołowskiego.

Gratulujemy naszym młodym sportowcom!!!

 

SOKOŁOWSKA OLIMPIADA DZIECI

Klasyfikacja końcowa szkół – rok szkolny 2016/2017