Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: środa, 31 maj 2017 17:56
Jacek Maliszewski

fina ix sokoowskich igrzysk dzieci kl i iii 21 20170531 1341773121Dnia 30 maja 2017 r. na stadionie miejskim w Sokołowie Podlaskim odbył się Finał IX Sokołowskich Igrzysk Dzieci kl. I-III. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół miejskich i wiejskich. Reprezentacje szkół liczyły 18 uczniów - po 6 zawodników z klas I, II  i III. W każdej kategorii wiekowej zostały przeprowadzone 3 konkurencje lekkoatletyczne, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców, oddzielnie dla szkół miejskich i wiejskich. Był to: bieg na 50 m, skok w dal, rzut piłką lekarską 2 kg. Z przygotowanymi konkurencjami nasi uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze. Zdobyli 18 medali: 5 złotych, 7 srebrnych i 6 brązowych. Na zakończenie zawodów nie podano wyników klasyfikacji ogólnej po trzech etapach zawodów. Czy nasza szkoła po raz piąty otrzyma puchar dyrektora OSiR-u? Na odpowiedź musimy zaczekać do końca roku szkolnego. 

M. Paprocka