Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: sobota, 20 maj 2017 19:33
Jacek Maliszewski

czworboj lekkoatletyczny17 maja w Siedlcach odbył się etap regionalny zawodów w czwórboju LA. Zespoły dziewcząt i chłopców zajęły ósme miejsce. Umocniło to pozycję naszej szkoły jako wicelidera klasyfikacji we współzawodnictwie sportowym szkół regionu siedleckiego. Skład ekip: Aleksandra Gromek, Ewa Błońska, Natalia Kierył, Anna Dąbrowiecka, Oliwia Odowska, Olga Prokopińska, Krzysztof Kozaczuk, Jakub Krasnodębski, Kacper Przychodzeń, Jakub Skolimowski, Kacper Wierzbicki, Eryk Siemikowski.

Gratulacje!