Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: środa, 03 maj 2017 20:00
Jacek Maliszewski

minisiatkowka26.04 w Łochowie, a 28.04 w Garwolinie odbyły się finały międzypowiatowych zawodów w minisiatkówce. Drużyna dziewcząt zajęła piąte miejsce, chłopców siódme. Szkołę naszą reprezentowali: Ewa Błońska, Anna Dąbrowiecka, Kinga Bujalska, Aleksandra Gromek, Natalia Kierył, Ewelina Kwaśniak, Oliwia Odowska, Weronika Ruszkowska, Natalia Saczuk, Natalia Wojewódzka, Krzysztof Kozaczuk, Jakub Krasnodębski, Kacper Krasnodębski, Jakub Praski, Kacper Przychodzeń, Filip Skolimowski, Jakub Skolimowski, Maciej Skomorucha, Kacper Wierzbicki.

Gratulacje!