Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: środa, 26 kwiecień 2017 21:34
Jacek Maliszewski

fina regionu siedleckiego w szostkach pikarskich dziewczt 11 20170426 194360319125 kwietnia w Mińsku Mazowieckim odbył się finał regionu siedleckiego w „szóstkach” piłkarskich. Reprezentantki naszej szkoły przegrały po dogrywce z zespołem z Borowia 2:1, a w emocjonującym meczu o trzecie miejsce wygrały po rzutach karnych 2:1 z Ostrówkiem. To kolejny wielki sukces dziewcząt w zawodach międzypowiatowych. Gratulujemy naszym brązowym medalistkom: Ewie Błońskiej, Kindze Bujalskiej, Ani Dąbrowieckiej, Natalii Kierył, Ewelinie Kwaśniak, Oliwii Odowskiej i Natalii Saczuk!!!