Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: wtorek, 25 kwiecień 2017 17:41
Jacek Maliszewski

sod pika nona chopcow 4 20170425 189678436224 kwietnia odbył się finał zawodów w piłce nożnej chłopców klas czwartych i młodszych w ramach Sokołowskiej Olimpiady Dzieci. Nasi młodzi sportowcy zaprezentowali się znakomicie, wygrali wszystkie mecze i zajęli pierwsze miejsce. Skład zwycięskiej ekipy: Bartosz Pogorzelski, Wojciech Głowacz, Mikołaj Karolczuk, Kacper Kowalczyk, Mikołaj Mosiej, Jan Pietrzykowski, Kuba Wojewódzki, Eryk Częścik, Karol Pawelec, Karol Ruciński, Błażej Wierzbicki.

Gratulacje!!!