Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: sobota, 08 kwiecień 2017 18:11
Jacek Maliszewski

ii etap ix sokoowskich igrzysk dzieci klas i iii 1 20170408 1997185245II etap IX Sokołowskich Igrzysk Dzieci klas I-III odbył się 5.04.2017 r. na krytej pływalni w Sokołowie Podlaskim. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 liczyła 8 uczniów. Według ustalonego wcześniej porządku reprezentacje wszystkich zgłoszonych szkół brały udział w konkurencjach, które odbywały się na małej niecce basenu. Ostatnią konkurencją dla klas trzecich było pływanie na 25 m stylem dowolnym na dużym basenie. Ze wszystkimi zadaniami reprezentanci naszej szkoły poradzili sobie świetnie. Chociaż wyniki nie zostały podane na koniec zawodów, wszyscy zasłużyli na pochwałę. 

M. Paprocka