Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: czwartek, 06 kwiecień 2017 21:34
Jacek Maliszewski

mistrzostwo regionu siedleckiego w mini koszykowce dziewczt 17 20170406 1951560437Ogromny sukces odniosły dziewczęta podczas finału międzypowiatowych zawodów w mini koszykówce. Pokonały drużyny z SP nr 4 z Siedlec i SP nr 1 z Sokołowa Podlaskiego, wywalczyły pierwsze miejsce i awansowały do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasze złote medalistki to: Błońska Ewa, Borowa Gabriela, Dąbrowiecka Anna, Kamińska Gabriela, Kierył Natalia, Kosieradzka Aleksandra, Kwaśniak Ewelina, Lesiuk Julia, Nowakowska Patrycja, Prokopińska Olga, Saczuk Natalia, Załoga Weronika.

Wielkie gratulacje!!!