Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sport

Opublikowano: poniedziałek, 03 kwiecień 2017 11:03
Jacek Maliszewski

koszykowka30 marca w ramach Sokołowskiej Olimpiady Dzieci odbyły się zawody w mini koszykówce chłopców. Reprezentanci naszej szkoły nie mieli szczęścia i chociaż wykazali się dużymi umiejętnościami  oraz wolą walki przegrali rywalizację tzw. „małymi punktami”, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Skład ekipy: Mikołaj  Karolczuk, Wojciech Głowacz, Mikołaj Mosiej, Kuba Wojewódzki, Kacper Kowalczyk, Eryk Częścik, Błażej Wierzbicki, Michał Sadłowski, Karol Ruciński, Karol Pawelec, Bartek Pogorzelski.

Gratulujemy chłopcom!