Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasi absolwenci

Opublikowano: środa, 01, lipiec 2015 15:17
Jacek Maliszewski

ROK SZKOLNY 1992/1993

KLASA VIIIA
1.    Bielecka Iwona
2.    Czerkas Jacek
3.    Danilak Olga
4.    Grabowski Grzegorz
5.    Chodowiec Jarosław
6.    Kamont Monika
7.    Korczewska Emilia
8.    Krasowska Eliza
9.    Krasnodębska Renata
10.    Maliszewska Ewa
11.    Musiatowicz Agnieszka
12.    Osiński Szymon
13.    Pieniak Anna
14.    Pogorzelska Renata
15.    Rękawek Sylwia
16.    Ruciński Mariusz
17.    Stasiuk Artur
18.    Wąsowska Maryla
19.    Wesołowska Aneta
20.    Wolski Robert
21.    Wojtowicz Justyna


ROK SZKOLNY 1992/1993

KLASA VIII B
1.    Baran Artur
2.    Bieńkowski Jarosław
3.    Głąbikowska Marta
4.    Gołębiewski Artur
5.    Janista Mirosław
6.    Łałak Agnieszka
7.    Łukasiuk Monika
8.    Matysiak Mariola
9.    Miklasiewicz Urszula
10.    Romańczuk Magdalena
11.    Ruciński Marcin
12.    Rybak Maciej
13.    Soszyńska Maria
14.    Soszyński Wojciech
15.    Szcześniak Marcin
16.    Wyszomierski Paweł
17.    Żochowski Janusz


ROK SZKOLNY  1992/1993

KLASA VIII C

1.    Barbachowski Mariusz
2.    Borys Zbigniew
3.    Demidziuk Marek
4.    Dziewulski Marek
5.    Kalinowska Agnieszka
6.    Komosa Grzegorz
7.    Kozieradzka Barbara
8.    Krochmal Piotr
9.    Kucharczyk Agnieszka
10.     Kucharczyk Grzegorz
11.     Mikołajczuk Robert
12.     Niedźwiedź Wioletta
13.     Pogorzelski Tomasz
14.     Praski Robert
15.     Procek Norbert
16.     Salach Kinga
17.     Sawicki Tomasz
18.     Szymańska Justyna
19.     Tomaszewska Katarzyna
20.     Zgadło Agnieszka
21.     Żałobka Maciej


ROK SZKOLNY 1993/1994

KLASA VIII A

1.    Bukowicki Robert
2.    Chomać Agnieszka
3.    Czarnocka Monika
4.    Danilak Tomasz
5.    Kuc Aleksandra
6.    Musiatowicz Marcin
7.    Nowotniak Robert
8.    Paczuska Anna
9.    Parzych Krzysztof
10.    Pietrzak Monika
11.    Pinkowski Robert
12.    Puchała Dorota
13.    Rosochacka Elżbieta
14.    Szczekutek Robert
15.    Szcześniak Joanna
16.    Szybka Katarzyna
17.    Toruszewska Małgorzata
18.    Turos Małgorzata
19.    Uszyńska Anna
20.    Wojewódzka Beata
21.    Zaczewska Agnieszka


ROK SZKOLNY 1993/1994

KLASA VIII B

1.    Demidziuk Piotr
2.    Godlewska Beata
3.    Gromek Agnieszka
4.    Karakula Łukasz
5.    Kocak Dorota
6.    Księżpolski Robert
7.    Kuć Marek
8.    Oleszczuk Robert
9.    Osiński Hubert
10.    Puchała Danuta
11.    Rucińska Maria
12.    Wrzosek Adam
13.    Wrzosek Agnieszka
14.    Wyszomierski Jarosław



ROK SZKOLNY 1994/1995

KLASA VIII A

1.    Bogusławska Monika
2.    Brodacka Barbara
3.    Chodowiec Piotr
4.    Gajda Paweł
5.    Iwanowska Anna
6.    Jadczuk Agnieszka
7.    Jarmakowicz Marcin
8.    Jasieńczuk Piotr
9.    Jurczak Katarzyna
10.    Kadej Norbert
11.    Karakula Emilia
12.    Kazimierczuk Marek
13.    Kożuchowski Piotr
14.    Krasnodębska Agnieszka
15.    Kulińska Eliza
16.    Kuzak Bartosz
17.    Łukasiuk Joanna
18.    Matwiejczuk Dariusz
19.    Młynik Marcin
20.    Nasiłowski Jacek
21.    Orzełowski Łukasz
22.    Tomasiuk Marta
23.    Tymińska Marzena
24.    Wojewódzki Sławomir
25.    Wójtowicz Kamila
26.    Wilk Przemysław
27.    Żochowski Andrzej
28.    Żółkowski Paweł



ROK SZKOLNY 1994/1995

KLASA VIII B

1.    Baczewski Łukasz
2.    Bielska Beata
3.    Błoński Tomasz
4.    Brodacka Monika
5.    Demidziuk Sylwester
6.    Dorosz Patrycja
7.    Drabanek Robert
8.    Dyńka Tomasz
9.    Gała Katarzyna
10.    Godlewski Artur
11.    Król Aneta
12.    Krysiak Adam
13.    Księżpolski Paweł
14.    Lipka Małgorzata
15.    Liszkiewicz Maciej
16.    Paczuska Katarzyna
17.    Pietrzyk Alicja
18.    Pogorzelski Piotr
19.    Rozbicki Zbigniew
20.    Sidor Piotr
21.    Sobich Monika
22.    Sypnik Piotr
23.    Szymaniak Katarzyna
24.    Toruszewski Jakub
25.    Wyganowska Joanna
26.    Wyszomierski Marcin
27.    Zawadzki Tomasz
28.    Żochowski Piotr



ROK SZKOLNY 1995/1996

KLASA VIII A

1.    Bednarczyk Agnieszka
2.    Dmitruk Agnieszka
3.    Filipowicz Agnieszka
4.    Głowacz Norbert
5.    Kiszczuk Jarosław
6.    Kożuchowski Paweł
7.    Krasowska Olga
8.    Kryszczuk Katarzyna
9.    Kulińska Agnieszka
10.    Mikołajczuk Sylwia
11.    Pieniak Teresa
12.    Praska Katarzyna
13.    Praski Marcin
14.    Puchalski Tomasz
15.    Rozpara Krzysztof
16.    Sawicka Lidia
17.    Sidor Artur
18.    Stankiewicz Ewa
19.    Sypka Wioletta
20.    Wasilewski Sławomir
21.    Wierzbicka Sylwia
22.    Wronowski Tomasz
23.    Wrzosek Urszula



ROK SZKOLNY  1995/1996

KLASA VIII B

1.    Banasiuk Andrzej
2.    Bartosiak Anna
3.    Bielecki Andrzej
4.    Borys Olga
5.    Chodowiec Monika
6.    Dyńka Łukasz
7.    Franczuk Tomasz
8.    Gerc Łukasz
9.    Grzymała Anna
10.    Kot Adam
11.    Krysiak Grzegorz
12.    Książek Milena
13.    Kuzak Ewa
14.    Mikołajczuk Anna
15.    Nojszewska Anna
16.    Orzełowska Monika
17.    Paczuski Piotr
18.    Pękacz Katarzyna
19.    Pogorzelski Jarosław
20.    Rosochacki Artur
21.    Rozbicka Beata
22.    Szczekutek Olga
23.    Turos Malgorzata


ROK SZKOLNY 1996/1997

KLASA VIII A
1.    Bieńkowska Katarzyna
2.    Błoński Daniel
3.    Dorosz Kinga
4.    Głąbikowski Krzysztof
5.    Księżpolska Katarzyna
6.    Księżpolski Maciej
7.    Lipka Katarzyna
8.    Łezka Łukasz
9.    Mikołajczuk Katarzyna
10.    Maliszewska Urszula
11.    Matysiak Marek
12.    Oleszczuk Albert
13.    Osipiak Dorota
14.    Pinkwara Grzegorz
15.    Remiszewska Marzena
16.    Skibniewska Katarzyna
17.    Sikorski Andrzej
18.    Sikorski Michał
19.    Styś Izabela
20.    Tomczuk Karol
21.    Załoga Zuzanna
22.    Żurawicki Mariusz

ROK SZKOLNY  1996/1997

KLASA VIII B

1.    Baczewska Urszula
2.    Drabanek Agnieszka
3.    Drężek Grzegorz
4.    Głowacz Lena
5.    Góral Krzysztof
6.    Jurczak Piotr
7.    Karakula Marcin
8.    Kietlińska Edyta
9.    Kiszczuk Jacek
10. Kociemba Daria
11. Krasnodębska Mariola
12. Krysiak Krzysztof
13. Nowak Anna
14. Paczuska Agnieszka
15. Pogorzelski Mariusz
16. Praski Krzysztof
17. Sypnik Anna
18. Szymaniak Piotr
19. Toczyska Żaneta
20. Trusiak Renata
21. Wilk Marlena
22. Witkowski Adam
23. Wolski Marcin

ROK SZKOLNY  1997/1998

KLASA VIIIA

1.    Ambroziak Anna
2.    Anulewicz Anna
3.    Banasiuk Monika
4.    Błońska Mariola
5.    Brodacki Piotr
6.    Cierebiej Urszula
7.    Grudzińska Edyta
8.    Janiuk Justyna
9.    Kazimierczuk Justyna
10.    Księżpolska Katarzyna
11.    Leszczyńska Anna
12.    Liszkiewicz Łukasz
13.    Mikołajczuk Maciej
14.    Mikołajczuk Piotr
15.    Musiatowicz Joanna
16.    Niewiadomska Sylwia
17.    Nowotniak Joanna
18.    Osipiak Ewa
19.    Płocka Olga
20.    Rozbicki Krzysztof
21.    Sejbuk Katarzyna
22.    Sobieszczuk Robert
23.    Steć Adam
24.    Szcześniak Marzena
25.    Szyszko Anna
26.    Tomkiel Katarzyna
27.    Wielogórski Paweł
28.    Wierzbicki Tomasz
29.    Wilk Maria
30.    Wolska Magdalena
31.    Wołyniec Karol



ROK SZKOLNY 1997/1998

KLASA VIIIB

1.    Bogusławska Katarzyna
2.    Brzezińska Nadzieja
3.    Filipowicz Andrzej
4.    Grudzińska Anna
5.    Górska Katarzyna
6.    Gromek Ilona
7.    Karwowski Artur
8.    Karwowska Sylwia
9.    Kiszczuk Robert
10.    Krasnodębska Alicja
11.    Krasnodębski Andrzej
12.    Krasnodębska Małgorzata
13.    Książek Magdalena
14.    Księżpolski Piotr
15.    Nasiłowska Milena
16.    Rucińska Aneta
17.    Rybak Magdalena
18.    Sadokierska Monika
19.    Salach Anna
20.    Salach Katarzyna
21.    Sidor Justyna
22.    Siwiński Przemysław
23.    Sosnowski Łukasz
24.    Stpiczyński Rafał
25.    Szulim Iwona
26.    Szymaniak Małgorzata
27.    Tomczuk Piotr
28.    Toczyska Milena
29.    Tomkiel Włodzimierz
30.    Wyrobek Monika


ROK SZKOLNY 1998/1999

 

Klasa VIII A

1. Brodacka Kamila

2. Drężek Paweł

3. Iwański Michał

4. Kazimierczuk Grzegorz

5. Kiszczuk Dorota

6. Księżopolski Grzegorz

7. Łada Katarzyna

8. Matwiejczuk Dorota

9. Mikołajczuk Krzysztof

10. Pogorzelska Joanna

11. Retko Artur

12. Rospara Katarzyna

13. Sobolewska Monika

14. Stankiewicz Anna

15. Sypnik Iwona

16. Wojewódzka Izabela

17. Wolski Łukasz

Klasa VIII b

1. Bielińska Aneta

2. Brzeziński Krystian

3. Bujalski Kamil

4. Cis Katarzyna

5. Franczuk Emilia

6. Gorczyca Daniel

7. Góral Elżbieta

8. Głowacz Katarzyna

9. Kożuchowski Karol

10. Krasnodębski Mariusz

11. Mikołajczuk Katarzyna

12. Paczuska Emilia

13. Poślada Olga

14. Przystupa Joanna

15. Puchała Łukasz

16. Sawicka Agnieszka

17. Soszyńska Anna

18. Świerżewski Daniel

19. Szewruk Milena

20. Walenciej Krzysztof

21. Wielogórska Izabela

Klasa VIII c

1. Burski Marek

2. Cholewa Beata

3. Girndt Marcin

4. Grudzińska Aleksandra

5. Hryp Monika

6. Karakula Krzysztof

7. Kassner Aleksandra

8. Kulińska Ewa

9. Krasnodębski Paweł

10. Mazurczak Magdalena

11. Murawska Barbara

12. Olucha Monika

13. Pietrzyk Łukasz

14. Pinkwara Sławomir

15. Pogorzelska Beata

16. Salach Anna

17. Sikorska Monika

18. Szybka Agnieszka

19. Tomkiel Agnieszka

20. Wąsowski Grzegorz


Klasa VI A

1.    Bielawski Paweł
2.    Drężek Artur
3.    Grzymała Marcin
4.    Jaszczuk Błażej
5.    Kołodziej Krzysztof
6.    Krasnodębska Marta
7.    Krasowski Krzysztof
8.    Łukasiuk Radosław
9.    Majchrzak Martyna
10.    Niewiadomska Elwira
11.    Nowak Krzysztof
12.    Nowaszewska Magdalena
13.    Patejko Maciej
14.    Płocki Filip
15.    Radziszewski Karol
16.    Retko Jarosław
17.    Sadokierska Małgorzata
18.    Sikorska Agata
19.    Siwicki Krzysztof
20.    Szymaniak Maciej
21.    Świerżewski Kamil
22.    Turos Anna
23.    Wasilewski Radosław
24.    Wyrobek Kamil
25.    Wyszomierska Magdalena
26.    Żochowska Dominika
27.    Wołyniec Kamil
28.    Wątor Joanna



ROK SZKOLNY 1998/1999

Klasa VI B

1.    Biernacka Patrycja
2.    Cierebiej Michalina
3.    Fronczak Eliza
4.    Janista Beata
5.    Jacenciuk Łukasz
6.    Jeliński Tomasz
7.    Kanabrodzka Paula
8.    Krycka Beata
9.    Krysiak Łukasz
10.    Krysiak Magdalena
11.    Księżopolski Jakub
12.    Łałak Emilia
13.    Łałak Tomasz
14.    Niemierska Izabela
15.    Pazio Łukasz
16.    Poślada Justyna
17.    Salach Adam
18.    Sejbuk Wioletta
19.    Skibniewski Bartłomiej
20.    Stolarczyk Sylwester
21.    Witkowska Monika
22.    Wolska Aneta
23.    Wolska Bożena
24.    Wróblewska Joanna
25.    Wróblewski Łukasz
26.    Zacharewicz Sylwia
27.    Zembrowska Katarzyna
28.    Trębicki Paweł


ROK SZKOLNY 1998/1999

Klasa VI C
1.    Błoński Michał
2.    Brodacki Kamil
3.    Bujalski Tomasz
4.    Dziewulska Anika
5.    Frąc Tomasz
6.    Karakula Judyta
7.    Król Paweł
8.    Kurowicka Urszula
9.    Lenart Marta
10.    Łętowski Łukasz
11.    Murawski Tomasz
12.    Paczuska Magdalena
13.    Paczuska Małgorzata
14.    Piotrowska Kinga
15.    Piwko Michał
16.    Pogorzelski Hubert
17.    Praski Kamil
18.    Przystupa Marta
19.    Sikorski Sławomir
20.    Siwińska Magdalena
21.    Stankiewicz Małgorzata
22.    Suchożebrski Michał
23.    Todorska Wioleta
24.    Żurawicka Urszula


ROK SZKOLNY 1999/2000

Klasa VI A

1.    Bednarczyk Damian
2.    Bieliński Damian
3.    Biernacki Jan
4.    Błoński Karol
5.    Demidziuk Agnieszka
6.    Dziewulska Milena
7.    Goworek Kamila
8.    Górska Patrycja
9.    Grądzki Paweł
10.    Grudziński Piotr
11.    Kassner Michał
12.    Kopańska Olga
13.    Kukiel Artur
14.    Lipka Sylwia
15.    Lipska Marta
16.    Maliszewska Iga
17.    Murawski Łukasz
18.    Oziębło Rafał
19.    Pawelec Andrzej
20.    Pietrzyk Marlena
21.    Soćko Anna
22.    Stańczak Agnieszka
23.    Sypnik Joanna
24.    Toczyska Olga
25.    Trębicka Agnieszka
26.    Wrotnowska Anna
27.    Wrzosek Magdalena


ROK SZKOLNY 1999/2000

Klasa VI B

1.    Bielińska Katarzyna
2.    Brzezik Marcin
3.    Cierebiej Miłosz
4.    Cis Kamil
5.    Gorczyca Łukasz
6.    Florczuk Maciej
7.    Izdychowicz Magdalena
8.    Kalużny Przemysław
9.    Kamińska Paulina
10.    Kanabrodzki Karol
11.    Kołodziej Magdalena
12.    Kowalczyk Lena
13.    Kowalczyk Andrzej
14.    Lipka Jacek
15.    Matwiejczuk Radosław
16.    Radziszewska Katarzyna
17.    Rosocha Sylwia
18.    Soszyńska Sylwia
19.    Steć Kinga
20.    Steć Daniel
21.    Żochowska Iwona
22.    Szymaniak Elwira


ROK SZKOLNY 2000/2001

Klasa VI A

1.    Adamczuk Michał
2.    Buczyński Łukasz
3.    Chomać Karolina
4.    Dębski Tomasz
5.    Głazek Karolina
6.    Iwański Jan
7.    Kasprzyk Julia
8.    Kołodziej Michał
9.    Kryszczyk Małgorzata
10.    Łukasiuk Iwona
11.    Mikołajczuk Magdalena
12.    Sałuda Zofia
13.    Sawicki Łukasz
14.    Serementa Grzegorz
15.    Skibniewska Anna
16.    Sobich Grzegorz
17.    Stasiuk Sebastian
18.    Trusiak Paweł
19.    Wrzosek Marcin
20.    Żochowski Daniel



ROK SZKOLNY 2000/2001

Klasa VI B

1.    Bielawska Beata
2.    Borowy Grzegorz
3.    Buczyński Kamil
4.    Ciołkowska Anna
5.    Flażyński Damian
6.    Januszewski Daniel
7.    Kołodziej Justyna
8.    Kryszczuk Michał
9.    Łada Karolina
10.    Mazański Kamil
11.    Puchalska Magdalena
12.    Sawicka Julita
13.    Skupiewski Bartłomiej
14.    Strycharczuk Konrad
15.    Tarapata Elwira
16.    Tomczuk Agata
17.    Wolska Barbara
18.    Woźniak Wioletta
19.    Wrzaszcz Radosław
20.    Załoga Karolina
21.    Zawadzka Magda
22.    Zygadło Grzegorz


ROK SZKOLNY 2000/2001

Klasa VI C
1.    Bednarczyk Urszula
2.    Błońska Patrycja
3.    Burski Jarosław
4.    Cholewa Joanna
5.    Głowacz Karolina
6.    Goworek Izabela
7.    Kamiński Sylwester
8.    Krasnodębski Kamil
9.    Maliszewska Marta
10.    Niemierska Justyna
11.    Nieskórski Mariusz
12.    Oziębło Marzena
13.    Pogorzelski Grzegorz
14.    Praska Grażyna
15.    Rutkowski Daniel
16.    Sadokierska Ewelina
17.    Sekita Paulina
18.    Todorska Marta
19.    Wrzosek Katarzyna
20.    Wrzosek Radosław


ROK SZKOLNY 2001/2002

Klasa VI A

1.    Bielińska Sandra
2.    Brodacki Łukasz
3.    Ewiak Piotr
4.    Frąc Jakub
5.    Goworek Olga
6.    Krasnodębska Joanna
7.    Kryszczuk Piotr
8.    Osiński Maciej
9.    Rusak Kamil
10.    Rybak Kinga
11.    Rytel Kamil
12.    Skorupka Ewelina
13.    Sobolewska Renata
14.    Suchożebrski Konrad
15.    Strycharczuk Katarzyna
16.    Świnarska Joanna
17.    Tomczuk Piotr
18.    Zacharewicz Artur


ROK SZKOLNY 2001/2002

Klasa VI B

1.    Ambroziak vel Mrozowicz Kamil
2.    Byszewska Beata
3.    Ciężkowska Urszula
4.    Gołębiewski Daniel
5.    Izdychowicz Michał
6.    Jakubik Adrian
7.    Kałużny Albert
8.    Klimczuk Łukasz
9.    Kropielnicki Maciej
10.    Kukiel Piotr
11.    Kowalczyk Sylwia
12.    Nowak Bartosz
13.    Pieniak Urszula
14.    Pogorzelski Wojciech
15.    Retko Izabela
16.    Rucińska Monika
17.    Skonieczny Marcin
18.    Steć Łukasz
19.    Sypka Patrycja
20.    Wyszomirski Cezary


ROK SZKOLNY 2001/2002

Klasa VI C

1.    Brodacka Agnieszka
2.    Fabijańska Marta
3.    Grądzka Ewelina
4.    Karczewski Radosław
5.    Karędys Justyna
6.    Karwowska Katarzyna
7.    Kirkicka Katarzyna
8.    Kruszewski Adrian
9.    Kurowicka Karolina
10.    Mazurczak Mateusz
11.    Olędzki Marcin
12.    Puchalska Małgorzata
13.    Sikorska Ewa
14.    Stankiewicz Magdalena
15.    Steć Joanna
16.    Ślusarczuk Konrad
17.    Szulim Emilia
18.    Toczyska Karolina
19.    Wrzaszcz Ewelina



ROK SZKOLNY 2002/2003

KLASA VI A

1. Antoniak Łukasz
2. Borychowska Paulina
3. Bujalski Daniel
4. Cis Karolina Anna
5. Chomać Magdalena
6. Danilczuk Dagmara
7. Florczuk Karolina
8. Głazek Alicja
9. Gomza Piotr
10. Grudziński Marcin
11. Lipka Magda
12. Murawska Magdalena
13. Paczóski Maciej
14. Pieniak Sylwia
15. Samoraj Joanna
16. Soćko Marlena
17. Strus Joanna
18. Szcześniak Rafał
19. Tomczuk Monika
20. Waszkiewicz Adrian
21. Wróblewski Szymon
22. Bastjan Marcin


ROK SZKOLNY 2002/2003

KLASA VI B


1. Błoński Jakub
2. Derlicki Tomasz
3. Furlepa Anna
4. Hryp Oktawia
5. Januszewska Joanna
6. Jaszczuk Damian
7. Jurczak Izabela
8. Kopański Dawid
9. Krasnodębska Monika
10. Lipka Piotr
11. Majchrzak Paweł
12. Matwiejczuk Klaudia
13. Mirkiewicz Piotr
14. Pogorzelski Łukasz
15. Roszuk Daniel
16. Salach Paweł
17. Sawicka Anna
18. Skolimowski Piotr
19. Świnarski Piotr
20. Świsłowski Rafał
21. Tarapata Maksym
22. Wysocka Magdalena


ROK SZKOLNY 2002/2003

KLASA VI C

1. Ambroziak vel Mrozowicz Daniel
2. Chomać Ewa
3. Chomka Paweł
4. Grzeszek Kamil
5. Hajdas Urszula
6. Korczewska Alicja
7. Korczewska Olga Weronika
8. Krochmal Kamil Jacek
9. Krysiak Kamil
10. Lejnert Patrycja
11. Pogorzelski Łukasz
12. Puchalski Piotr
13. Siwicki Adam
14. Skwierczyńska Justyna
15. Soszyński Paweł
16. Strycharczuk Ilona
17. Toczyski Bartłomiej
18. Toczyski Rafał
19. Todorska Olga
20. Włoga Marcin
21. Wolska Ewelina
22. Wolski Krzysztof
23. Zawadzka Sylwia

ROK SZKOLNY 2003/2004

KLASA VI A

1. Błoński Jakub
2. Borychowska Eliza Emila
3. Buczyńska Joanna
4. Dębski Mateusz
5. Grudzińska Dorota
6. Jarmoliński Rafał
7. Jaszczuk Filip
8. Kowalczyk Monika
9. Mazański Dominik Jan
10. Mięsak Adrian
11. Mirkiewicz Kolet
12. Mrawiec Olga
13. Murawski Marcin
14. Rękawek Ewelina
15. Romaniuk Magda
16. Salach Joanna
17. Sawicki Adam
18. Siwińska Emila
19. Sobich Dorota
20. Wątor Wojciech
21. Wilk Jakub
22. Wolski Jarosław
23. Wyszomirska Klaudia


ROK SZKOLNY 2003/2004

KLASA VI B

1. Bielińska Diana Magdalena
2. Czyż Hubert
3. Goworek Patrycja
4. Grądzka Marta Maria
5. Grochowski Szymon Piotr
6. Jarosz Cezary
7. Krasnodębska Ewa
8. Krasnodębska Grażyna Katarzyna
9. Kropielnicka Justyna
10. Krycka Agata
11. Krysiak Ewelina Magdalena
12. Lipski Mariusz
13. Ludwiczak Kamil
14. Małkus Katarzyna Kamila
15. Mazurczak Kamil
16. Olucha Dominika
17. Pawelec Łukasz
18. Pogorzelski Łukasz
19. Puzan Mateusz
20. Skibniewska Izabella
21. Wołyniec Jakub
22. Wójcik Agnieszka
23. Wycech Tomasz Grzegorz


ROK SZKOLNY 2003/2004

KLASA VI C

1. Błoński Damian Miłosz
2. Gołębiewski Paweł
3. Kamiński Arkadiusz
4. Kamiński Mateusz
5. Kamiński Tomasz
6. Kudelski Kamil Krzysztof
7. Łada Krzysztof Kazimierz
8. Malibo Marta
9. Marchel Igor Kazimierz
10. Nieskórska Diana
11. Paczuska Emila
12. Paczuska Monika Patrycja
13. Piotrowski Bartłomiej
14. Replin Marcin
15. Rospara Dariusz
16. Rospara Mariusz
17. Rutkowska Urszula Katarzyna
18. Siemikowska Katarzyna
19. Szajko Marcin
20. Woźniak Tomasz Robert
21. Zacharewicz Ewelina Marta



ROK SZKOLNY 2003/2004

KLASA VI D

1. Bastjan Daniel
2. Brodacki Damian
3. Byszewski Piotr Jarosław
4. Chomać Jakub
5. Chomać Katarzyna
6. Dziewulska Katarzyna
7. Jacenciuk Emilia Marlena
8. Jendrzejewska Joanna Zofia
9. Karakula Marek
10. Kietlińska Monika
11. Kowalczyk Diana Karolina
12. Krochmal Olga
13. Mikołajczyk Damian Łukasz
14. Pawelec Rafał
15. Pietranik Daniel Przemysław
16. Pietrzyk Patryk
17. Rucińska Patrycja Maria
18. Sobolewski Sławomir
19. Żałobka Katarzyna


ROK SZKOLNY 2004/2005

KLASA VI A

1. Bastjan Joanna
2. Bielińska Dagmara
3. Bukowicka Dominika
4. Choruta Paulina Anna
5. Dybowska Katarzyna
6. Głuszczak Daniel
7. Krasnodębska Magdalena
8. Księżopolski Grzegorz Michał
9. Kudelski Damian Mariusz
10. Łada Konrad
11. Mastalerczuk Karolina
12. Olędzka Agnieszka
13. Pietranik Piotr
14. Pinkwara Sylwester Jacek
15. Sękal Michał
16. Steć Maciej
17. Suczyński Tomasz
18. Świnarska Dagmara
19. Walczuk Bartłomiej Paweł
20. Więckowski Michał Marcin




ROK SZKOLNY 2004/2005

KLASA VI B

1. Badura Justyna
2. Bałkowiec Emilia
3. Buczyński Jakub
4. Domański Piotr
5. Głąbikowski Damian
6. Karczewska Magdalena
7. Krakowiak Janusz
8. Księżopolska Karolina
9. Nowotniak Mariusz
10. Oksiuta Joanna
11. Rucińska Kamila
12. Rutkowski Rafał
13. Rzewuski Daniel
14. Samoraj Piotr
15. Siwińska Sylwia
16. Strycharczuk Izabela
17. Strzałkowska Justyna
18. Ślusarczuk Ireneusz
19. Tomczuk Monika
20. Waszkiewicz Sara
21. Wieczorek Marcin
22. Wilgodzka Maria
23. Wrotnowska Ewelina


ROK SZKOLNY 2004/2005

KLASA VI C

1. Bednarczyk Patrycja
2. Bieliński Mateusz
3. Danielska Katarzyna Anna
4. Gałązka Domonika
5. Głowacz Wioleta Krystyna
6. Grochowska Ewelina
7. Konik Damian
8. Kwiek Mariusz Andrzej
9. Leszczyński Maciej
10. Ludwiczak Daniel
11. Maleszewska Monika Anna
12. Maruńska Martyna
13. Młynik Iwona Monika
14. Niewiadomski Kamil
15. Odowski Przemysław
16. Pinkwara Paulina
17. Radźko Monika
18. Remiszewski Andrzej
20. Remiszewski Daniel
21. Sadłowska Sylwia Magdalena
22. Siłojańczuk Adrian
23. Skupiewski Maciej
24. Stosio Jakub
25. Wróblewska Jowita

ROK SZKOLNY 2004/2005

KLASA VID

1. Błońska Amanda
2. Błońska Iwona
3. Błońska Magdalena
4. Błońska Martyna
5. Błoński Sylwester
6. Bożek Sylwia
7. Chojecka Katarzyna
8. Dębski Mariusz
9. Grzeszek Damian
10. Kościuczyk Rafał
11. Krasnodębski Marcin
12. Król Sylwia
13. Leszczyńska Agnieszka
14. Marciszewska Kinga
15. Mórawska Patrycja
16. Przywóska Patrycja
17. Rozbicka Dominika
18. Rytel Cezary
19. Salach Dominik
20. Salach Piotr
21. Soszka Tymoteusz
22. Strus Ewa
23. Szulim Karolina


ROK SZKOLNY 2005/2006

KLASA VI A

1. Błoński Łukasz
2. Flażyński Mateusz
3. Gromek Magdalena
4. Hardej Marcin Piotr
5. Ignaciuk Patryk
6. Karczewska Katarzyna
7. Kotowski Konrad Jakub
8. Krasnodębski Kamil
9. Krochmal Mariusz
10. Lipka Rafał
11. Maksymiak Patrycja Małgorzata
12. Mórawski Łukasz
13. Nowak Paulina Maria
14. Paprocka Katarzyna
15. Pietranik Sebastian Konrad
16. Piotrowski Jakub Marian
17. Praska Roxana
18. Romański Tomasz Karol
19. Rozbicka Agnieszka
20. Rzewnicka Karolina
21. Toczyska Magdalena
22. Tomkiel Aneta
23. Zawadzki Marcin


ROK SZKOLNY 2005/2006

KLASA VI B

1. Adamczuk Anna Maria
2. Bednarczyk Izabela
3. Benedykciuk Emil Łukasz
4. Benedykciuk Kacper Piotr
5. Benedykciuk Wiktoria Magdalena
6. Bezler Patryk
7. Bukowicka Joanna
8. Danilczuk Patrycja
9. Dobrowolska Wioletta Jolanta
10. Felczuk Joanna
11. Gałązka Jacek
12. Gałecka Karolina
13. Gryglas Dorota
14. Jakubik Ilona
15. Karolkiewicz Jakub Paweł
16. Kisielińska Kaja Weronika
17. Kożuchowski Michal
18. Lachowska Magdalena Dominika
19. Malinowski Patryk
20. Milik Karolina
21. Pogorzelski Sylwester
22. Radźko Jacek Dominik
23. Skorupka Tomasz
24. Tomczuk Sebastian
25. Welikow Zygmunt Piotr
26. Woźniak Katarzyna



ROK SZKOLNY 2005/2006

KLASA VI C

1. Bastjan Adrian
2. Buczyński Grzegorz
3. Hardej Patrycja
4. Ignaciuk Konrad
5. Jabłońska Małgorzata Maria
6. Kowalczyk Łukasz
7. Król Maciej Przemysław    
8. Kudelski Maciej
9. Maleszewski Konrad Marcin
10. Nowotniak Sylwia
11. Pinkwara Hubert
12. Piwko Monika Urszula
13. Przyborowski Paweł
14. Ratyński Daniel Łukasz
15. Soszyńska Agnieszka
16. Suchożebrska Anna
17. Szmurło Izabella Karolina
18. Tarapata Justyna Marta
19. Trębicka Agnieszka Teresa
20. Wierzbicka Magda Agata
21. Wierzbicki Michał
22. Wojtkowski Kamil
23. Wolski Marcin
24. Wyłuda Kamil


ROK SZKOLNY 2005/2006

KLASA VI D

1. Grodzki Marcin Grzegorz
2. Grudziński Karol
3. Jarmolińska Izabella
4. Kobylińska Milena
5. Krasnodębska Katarzyna
6. Łęczycka Patrycja Magdalena
7. Marczuk Kamil Karol
8. Mazurczak Jakub
9. Nasiłowski Piotr
10. Oksiuta Piotr
11. Paczuski Paweł Rafał
12. Pietrzak Mateusz
13. Retko Dariusz Bogdan
14. Steć Natalia
15. Turos Kamil Patryk
16. Wasilewski Rafał
17. Wysokińska Beata
18. Żałobka Magdalena


ROK SZKOLNY 2006/2007

Klasa VI A

1. Bala Łukasz
2. Brewczuk Kamil
3. Buczyńska Jolanta
4. Byszewska Agnieszka
5. Chomać Joanna
6. Fabijański Paweł Mateusz
7. Filipczuk Eliza
8. Głąbikowska Paulina Anna
9. Gorczyca Martyna
10. Grudzińska Małgorzata
11. Jabczyński Sebastian
12. Jendrzejewski Michał
13. Kamińska Paulina
14. Laskowska Paulina Julita
15. Marchel Albert Benedykt
16. Mikołajczyk Kamil Piotr
17. Nowotniak Jarosław
18. Piórkowska Jolanta
19. Pykało Sebastian
20. Rucińska Marta Katarzyna
21. Ruciński Łukasz
22. Wojewódzki Damian

ROK SZKOLNY 2006/2007

KLASA VI B

1. Brzozowski Cezary Damian
2. Buczyński Patryk Maciej
3. Chomać Mateusz
4. Ciałkiewicz Julianna Barbara
5. Cichowlas Mikołaj Ryszard
6. Gajzler Bartłomiej
7. Kobylińska Diana
8. Kobylińska Joanna Paula
9. Krasnodębski Sebastian
10. Kucharczyk Damian
11. Kudelska Marta
12. Lebuda Magddalena
13. Łazowska Magdalena
14. Piszcz Sebastian Marcin
15. Radzikowska Aleksandra
16. Sieńczewski Michał
17. Sikorska Milena Małgorzata
18. Strus Tomasz Jan
19. Szyszko Paweł
20. Tymoszuk Dawid Wiesław
21, Wawrzyniuk Darian Kamil
22. Żochowska Katarzyna

ROK SZKOLNY 2006/2007

KLASA VI C

1. Bastjan Weronika
2. Brodacka Natalia Sylwia
3. Chechłowski Michał
4. Chomać Emilia
5. Flazińska Agata
6. Gromek Paulina Maria
7. Kamiński Piotr
8. Krasuski Kamil
9. Ludwiniak Katarzyna Helena
10. Mieczkowski Dawid
11. Nasiłowska Anna Weronika
12. Pietrzyk Dawid Piotr
13. Pingwara Rafał Paweł
14. Podziewski Piotr
15. Pogorzelski Patryk Rafał
16. Rękawek Magda Ewa
17. Rytel Bartłomiej
18. Salach Paweł
19. Siemikowski Marcin
20. Świnarski Adrian
21. Wojtczuk Anita Magdalena
22. Wróblewski Piotr
23. Wyszomierska Joanna

ROK SZKOLNY 2006/2007

KLASA VI D

1. Bartnik Michalina
2. Błoński Adam Michał
3. Kisieliński Paweł Dominik
4. Kosela Marta
5. Kowalczyk Marcin
6. Krasnodębski Paweł
7. Kur Kamil Jan
8. Kusiak Paweł Bartłomiej
9. Lalak Angelika Sandra
10. Lalak Paulina Roksana
11. Ładziak Krzysztof
12. Pawelec Robert
13. Pogorzelska Paulina
14. Pogorzelski Mateusz
15. Remiszewski Tomasz
16. Rosocha Jakub
17. Sójka Katarzyna Maria
18. Strycharczuk Karolina
19. Suchożebrska Joanna
20. Szybka Paulina
21. Szybka Paweł
22. Wierzbicka Patrycja
23. Załęcka Emilia

ROK SZKOLNY 2007/2008

Klasa VI A

1.Bunicki Łukasz
2.Felczuk Piotr
3.Kalata Maciej
4.Kudelska Daria
5.Kupisz Adrianna
6.Kur Piotr
7.Łazowska Kamila
8.Mastalerczuk Rafał
9.Mikołajczuk Angelika
10.Miłkowski Jakub
11.Olucha Patrycja
12.Przywóska Karolina
13.Przywózki Wojciech
14.Stelęgowski Daniel
15.Szybka Alicja
16.Wejroch Michał
17.Więsak Katarzyna


ROK SZKOLNY 2007/2008

Klasa VI B

1.Bagłaj Hubert
2.Brzozowska Magda
3.Chechłowska Weronika
4.Chromińska Olga
5.Góral Marcin
6.Kudelski Kacper
7.Milik Łukasz
8.Nasiłowska Adrianna
9.Przewoźnik Olga
10.Puzan Marcin
11.Ratyński Przemysław
12.Skibniewska Aneta
13.Steć Rafał
14.Strzałkowski Maciej
15.Szcześniak Kinga
16.Trębicka Monika
17.Wrzosek Anna
18.Zawadzki Marcin

ROK SZKOLNY 2007/2008

Klasa VI C

1.Bastjan  Justyna
2.Błoński Kamil
3.Borowa Karolina
4.Ignaciuk Magdalena
5.Jadczuk Emilia
6.Jurczak Dariusz
7.Kazimierczuk Anna
8.Konik Patryk
9.Kozioł Piotr
10.Krysiak Paulina
11.Kożuchowska Patrycja
12.Lesiuk Bartłomiej
13.Mikołajczuk Karol
14.Murawska Paulina
15.Paprocka Anna
16.Pawelec Mariusz
17.Skorupka Karolina
18.Świnarski Maciej
19.Tararuj Bartosz
20.Turos  Marcin
21.Wierzbicka Alicja
22.Wierzbicka Oktawia
23.Wysocka Dominika

ROK SZKOLNY 2007/2008

Klasa VI D

1.Adamski Michał
2.Bieliński Tomasz
3.Buczyński Paweł
4.Filipczuk Adrianna
5.Fiołek Beata
6.Mikołajczyk Patryk
7.Ostaszewska Monika
8.Parzonka Angelika
9.Pietrzak Włodzimierz
10.Rusak Martyna
11.Rusak Michał
12.Rzewnicki Piotr
13.Szyszko Paula
14.Telakowiec Dominika
15.Włoga Kamil
16.Wrzesień Dominika
17.Wyszomirska Klaudia


ROK SZKOLNY 2008/2009

Klasa VI A

1.Ardej Patryk
2.Borowska Eliza
3.Bujalski Karol
4.Chomać Natalia
5.Flazińska Martyna
6.Głowacz Sławomir
7.Jagiełło Izabela
8.Klawe Alicja
9.Kosieradzka Weronika
10.Kraska Natalia
11.Maksymiak Artur
12.Olędzka Joanna
13.Piech Paulina
14.Przywózki Piotr
15.Radzikowski Michał
16.Rowicki Wojciech
17.Sadłowski Paweł
18.Sarnecka Aleksandra
19.Skóra Klaudia
20.Wilgodzki Krzysztof
21.Wyrozębski Kamil
22.Wyszomierska Kinga


ROK SZKOLNY 2008/2009

Klasa VI B

1.Błachnio Zuzanna
2.Borowska Izabela
3.Bożek Cezary
4.Buczyński Sławomir
5.Głowacz Patryk
6.Godlewski Eryk
7.Jarosz Melania
8.Jendrzejewska Magdalena
9.Kaniuk Michał
10.Krakowska Monika
11.Laskowska Anna
12.Łada Michał
13.Małkowski Kamil
14.Marchel Eliza
15.Maruńska Milena
16.Osipiak Patrycja
17.Piotrowski Michał
18.Pogorzelski Mateusz
19.Sójka Jan
20.Tomczuk Bartłomiej
21.Waszkiewicz Rikardo
22.Wyszomirski Kamil


ROK SZKOLNY 2008/2009

Klasa VI C

1.Bielawska Patrycja
2.Ciałkiewicz Tomasz
3.Danielski Piotr
4.Danilczuk Mateusz
5.Ferenc Dominika
6.Hajdas Łukasz
7.Krasnodębski Damian
8.Leszczyńska Aleksandra
9.Olędzki Tomasz
10.Paczuski Karol
11.Przyborowska Maja
12.Rutkowski Dawid
13.Siemieńczuk Tomasz
14.Supeł Łukasz
15.Szkudlarz Karol
16.Walczuk Radosław
17.Więsak Dawid
18.Witkowski Rafał
19.Wójcik Łukasz
20.Wrzesień Mateusz



ROK SZKOLNY 2008/2009

Klasa VI D

1.Bielski Piotr
2.Borowy Maciej
3.Brzeziński Wojciech
4.Bujalski Sebastian
5.Głowacz Wiktoria
6.Głuszczak Kamil
7.Kamiński Damian
8.Kropielnicki Mateusz
9.Mazański Mateusz
10.Mięsak Patryk
11.Młynarczyk Martyna
12.Nasiłowski Jakub
13.Olucha Karolina
14.Petreski Damian
15.Ruciński Dominik
16.Skóra Eliza
17.Steć Przemysław
18.Szyszko Monika
19.Wojtczuk Irmina
20.Wojtczuk Olga
21.Żak Mateusz


ROK SZKOLNY 2009/2010

Klasa VI A

1.Adamska Joanna
2.Borychowska Paulina
3.Buczyński Adam
4.Ewiak Agata
5.Kuta Wioletta
6.Ławecki Kamil
7.Małczuk Aleksandra
8.Mieczkowski Bartłomiej
9.Mórawska Monika
10.Olucha Patryk
11.Paczuski Patryk
12.Parzonka Klaudia
13.Pasturczak Alicja
14.Paź Maciej
15.Ratyńska Milena
16.Soszyński Paweł
17.Wolska Paulina
18.Wrzosek Joanna
19.Wrzosek Mateusz


ROK SZKOLNY 2009/2010

Klasa VI B

1.Andryszczyk Dawid
2.Bezler Krzysztof
3.Bieliński Łukasz
4.Brylińska Daria
5.Bukowicki Dawid
6.Chechłowski Łukasz
7.Głąbikowska Dominika
8.Kamiński Mikołaj
9.Krasnodębski Bartłomiej
10.Krystoszyk Martyna
11.Kwaśniak Patryk
12.Mitura Maciej
13.Olczak Cezary
14.Paprocki Sebastian
15.Płocki Jakub
16.Sasin Magdalena
17.Sasin Paulina
18.Siwińska Katarzyna
19.Strzałkowski Adam
20.Trochimiak Klaudia
21.Wojtkowski Sebastian


ROK SZKOLNY 2009/2010

Klasa VI C

1.Bielecka Kinga
2.Bieliński Paweł
3.Brewczuk Damian
4.Domański Piotr
5.Gęsina Dominik
6.Godlewski Mateusz
7.Hardej Dominika
8.Jadczuk Wioletta
9.Kołodziej Maksymilian
10.Kotowski Bartosz
11.Krakowski Kamil
12.Kusiak Aleksandra
13.Leśniewska Natalia
14.Łałak Mikołaj
15.Nasiłowska Aleksandra
16.Niewiadomski Emil
17.Odziemczyk Bartosz
18.Pietrasz Piotr
19.Strus Karolina
20.Świnarska Joanna
21.Turos Kamil
22.Wojewódzki Marcin
23.Wysokiński Patryk
24.Zdanowicz Paulina


ROK SZKOLNY 2010/2011

Klasa VI A

1.Bala Maciej
2.Bielawski Michał
3.Borowska Aleksandra
4.Borzym Marcin
5.Czapski Paweł
6.Dobrowolska Nicol
7.Flisiuk Natalia
8.Gniado Weronika
9.Jabłońska Maria
10.Kudelska Natalia
11.Kwiek Dariusz
12.Ornoch Angelika
13.Remiszewski Grzegorz
14.Rucińska Paulina
15.Sikorska Edyta
16.Skibniewska Karolina
17.Szóstak Patryk
18.Wierzbicka Natalia
19.Wiśniewski Paweł
20.Wojtkowska Monika
21.Wrzaszcz Katarzyna
22.Wyszomierska Beata


ROK SZKOLNY 2010/2011

Klasa VI B

1.Bartnik Agata
2.Bielińska Magdalena
3.Błoński Patryk
4.Borowa Olimpia
5.Czerkas Marcin
6.Derlicki Jakub
7.Godlewski Sebastian
8.Góral Paulina
9.Jasieńczuk Weronika
10.Karolkiewicz Klaudia
11.Kosowska Sylwia
12.Kożuchowska Martyna
13.Ludwiniak Patrycja
14.Młynarczyk Dominik
15.Przyborowska Aleksandra
16.Remiszewski Adrian
17.Ruciński Mariusz
18.Rybiński Jakub
19.Skonieczny Maciej
20.Zawadzki Mateusz


ROK SZKOLNY 2010/2011

Klasa VI C

1.Bielińska Katarzyna
2.Błoński Adrian
3.Bogaj Norbert
4.Bukowicki Przemysław
5.Chechłowska Joanna
6.Deoniziak Karol
7.Grudzień Jagoda
8.Nowotniak Maciej
9.Osiak Michał
10.Radzikowska Sylwia
11.Ratyński Maciej
12.Skorupka Paulina
13.Stańska Patrycja
14.Tarnowska Magda
15.Telakowiec Mateusz
16.Tokarska Urszula
17.Wasilewska Klaudia
18.Wojewódzki Patryk
19.Zadrożna Aleksandra
20.Zieliński Konrad


ROK SZKOLNY 2011/2012

Klasa VI A

1.Biernacki Marcin
2.Błachnio Grzegorz
3.Borychowska Emilia
4.Buczyńska Anna
5.Chybowska Karolina
6.Ciałkiewicz Krzysztof
7.Ciołkowska Alicja
8.Gąsowska Olga
9.Kałużyńska Natalia
10.Korman Julia
11.Kowalik Karolina
12.Krasnodębski Marcin
13.Krystoszyk Tomasz
14.Kwiecień Krzysztof
15.Lachowski Jakub
16.Lewandowski Damian
17.Maksimiak Klaudia
18.Miszczuk Magdalena
19.Nowotniak Diana
20.Odowski Dominik
21.Pasik Magdalena
22.Piechowiak Tomasz
23.Pieniak Joanna
24.Piwko Natalia
25.Rucińska Weronika
26.Siemikowska Natalia
27.Strycharczuk Krzysztof
28.Waszczuk Weronika



ROK SZKOLNY 2011/2012

Klasa VI B

1.Bieliński Damian
2.Buczyński Rafał
3.Chmielak Daniel
4.Góral Bartłomiej
5.Karczewski Bartosz
6.Kobyliński Daniel
7.Krakowska Agata
8.Krasuski Patryk
9.Kuta Sandra
10.Kuźma Wiktoria
11.Kwaśniak Mariusz
12.Łasek Amelia
13.Łukasiuk Łukasz
14.Mieczkowska Natalia
15.Paczuska Aleksandra
16.Pawelec Michał
17.Poławska Ewelina
18.Replin Oliwia
19.Rola Mateusz
20.Rosłan Klaudia
21.Rosochacka Olimpia
22.Rozbicki Adam
23.Skóra Michał
24.Tomczuk Marta
25.Wojewódzki Kamil
26.Żuk Daria
27.Wyrozębska Weronika
28.Stelęgowska Agnieszka


ROK SZKOLNY 2011/2012

Klasa VI C

1.Błoński Bartosz
2.Grochowska Weronika
3.Iwaniuk Dominika
4.Jasińska Kamila
5.Kocak Karolina
6.Kosieradzki Kamil
7.Krasnodębski Maciej
8.Kupisz Ariel
9.Marchel Damian
10.Miłkowska Weronika
11.Osipiak Kacper
12.Paprocka Agata
13.Pogorzelska Wioletta
14.Ratyński Maciej
15.Strus Agnieszka
16.Szymańska Emilia
17.Telakowski Jakub
18.Tomczuk Bartłomiej
19.Wakuła Dawid
20.Wekier Klaudia
21.Wojtan Angelika
22.Woźniak Marlena
23.Wrzosek Anna
24.Wrzosek Maria
25.Wyłuda Dominika
26.Zawadzki Piotr
27.Żeleźnicka Monika

Rok szkolny 2012/2013
 
Klasa VIA
1.Arcikiewicz Klaudia
2.Bieliński Piotr
3.Bogucki Jakub
4.Bożek Agata
5.Byszewska Karolina
6.Florczuk Nikodem
7.Gdula Bartosz
8.Góral Aleksandra
9.Kraska Julia
10.Krystoszyk Michał
11.Ławecka Natalia
12.Maśterczuk Sylwia
13.Nowak Maria
14.Nowakowski Sebastian
15.Pajewski Filip
16.Piech Mateusz
17.Prylepa Irena
18.Rucińska Monika
19.Sadłowski Łukasz
20.Sarnecka Izabela
21.Skorupka Gabriela
22.Stelęgowski Konrad
23.Szymańska Aleksandra
24.Tomczuk Adrianna
25.Więsak Angelika
26.Zaharewicz Adrian
Klasa VIB
1.Bagłaj Karolina
2.Błoński Marcin
3.Błoński Mateusz
4.Brodacki Mateusz
5.Brzeziński Adrian
6.Chechłowski Mateusz
7.Głowacz Natalia
8.Koćwin Patryk
9.Kosiorek Paulina
10.Kowalik Kamil
11.Krasnodębska Kamila
12.Krasnodębska Karolina
13.Moczulska Natalia
14.Morawski Mateusz
15.Oniśk Julia
16.Omoch Klaudia
17.Pogorzelska Julia
18.Przewoźnik Anna
19.Replin Szymon
20.Smolis Krzysztof
21.Sobieska Dominika
22.Stańska Anna
23.Tomczuk Emanuel
24.Tymoszczuk Natalia
25.Wierzbicki Bartłomiej
26.Wyszomierska Milena
27.Zawadzka Patrycja
28.Żochowska Weronika
Rok szkolny 2013/14
 
VIa
1. Białobrzeska Wiktoria
2. Bielecka Karolina
3. Borychowska Klaudia
4. Buczyńki Tomasz
5. Flazińska Justyna
6. Flisiuk Jakub
7. Kwaśniak Kamil
8. Kwaśniak Kinga
9. Mieczkowski Mikołaj
10. Moczulski Filip Marcin
11. Mrawiec Jakub
12. Pawelec Rafał
13. Pinkwara Patryk
14. Próchenko Mikołaj
15. Ruciński Piotrek
16. Skóra Sebastian
17. Stokowska Kinga
18 Strus Adrian
19. Szałatowska Paulina
20. Zalewska Aleksandra
VIb
 
1.Garczyńska Anna Maria
2.Godlewski Kacper
3.Gorczyca Grzegorz
4.Guzek Gabriela Anna
5.Hardejewicz Dawid
6.Kacprzyk Piotr
7.Korman Krystian Jakub
8.Kożuchowska Alicja
9.Kulikowski Jakub
10.Łukasik Marta
11.Mąka Mateusz
12.Nasiłowska Milena
13.Nowak Katarzyna
14.Ostaszewski Hubert
15.Paczuski Piotr
16.Piechowiak Michał Jacek
17.Prokopiński Rafał
18.Pykało Weronika
19.Ratyńska Olga
20.Sikorska Sandra
21.Skomorucha Magda
22.Trochimiak Maja
VIc
1. Amejko Paulina
2. Baczewska Patrycja Natalka
3. Błońska Aleksandra
4. Bujalski Maciej
5. Długołęcka Marta
5. Gołębiewska Karolina
6. Góral Julia Weronika
7. Jarosz Gabriela
8. Kosińska Adranna
9. Lesiuk Lidia
10. Mitura Sylwia
11. Młynik Karolina
12. Pietkiewicz Piotr Edmund
13. Pietruszewski Norbert
14. Ruciński Jacek
15. Serementa Dominik
16. Wojewódzka Magdalena
17. Wysocki Jakub
 
Rok szkolny 2014/2015
 
VI a
1. Ambroziak vel Mrozowicz Julia
2. Andryszczyk Filip
3. Arcikiewicz Maciej
4. Częścik Patryk
5. Danielski Bartosz
6. Gniado Marek
7. Kierył DOminik
8. Kosieradzka Julia
9. Kozaczuk Jan
10. Marchel Dominika
11. Mieczkowski Maciej
12. Mielańczuk Wiktor
13. Piotrowski Paweł
14. Praska Julia
15. Ruciński Karol
16. Rytel-Kuc Rafał
17. Rytel Sebastian
18. Sawicka Weronika
19. Steć Zuzanna
20. Wierzbicki Jakub
21. Więsak Kamil
22. Wójcik Kamila
23. Wysokińska Martyna
24. Zając Paulina
 
VI b
1. Brylińska Martyna
2. Chmiel Piotr
3. Gołownicka Gabriela
4. Idzikowska Wiktoria
5. Jendrzejewski Marcin
6. Kierył Dominik
7. Krasnodębski Maciej
8. Krasnodębski Piotr
9. Krysiak Mateusz
10. Krystoszyk Maciej
11. Łada Diana
12. Minasyan Klaudia
13. Mitura Dominik
14. Parzych Karolina
15. Pietrzyk Wiktoria
16. Rybczyński Szymon
17. Skibniewski Mateusz
18. Szcześniak Patryk
19. Szulim Łukasz
20. Wrzosek Patryk
21. Wyrozębska Sandra
22. Wyszomierski Piotr
 
VI c
1. Biernacka Natalia
2. Borychowska Joanna
3. Brzozowska Julia
4. Czarnecka Sara
5. Filipowicz Adam
6. Kotowska Julia
7. Krakowska Paulina
8. Krasnodębski Damian
9. Marciniak Izabela
10. Oniśk Igor
11. Osipiak Daniel
12. Paprocki Dominik
13. Pietrasz Maciej
14. Przywózki Bartłomiej
15. Rejowski Dawid
16. Rytel Dawid
17. Szybka Piotr
18. Zalewski Krystian
 
Rok szkolny 2015/2016
 
VI a
 
1. Andrychowski Mateusz
2. Banasiuk Wioletta
3. Borychowska Maria
4. Borysiak Szymon
5. Bukowicka Olga
6. Bukowicki Rafał
7. Dmowski Sebastian
8. Głowacz Natalia
9. Jagiełło Patryk
10. Jurczak Klaudia
11. Karakula Zuzanna
12. Koszewski Adam
13. Mikołajczyk Paulina
14. Miściorak Paulina
15. Murawska Klaudia
16. Pogorzelska Aleksandra
17. Ratyński Marcin
18. Stańska Natalia
19. Tomaszewska Nel
20. Wojewódzka Alicja
21. Wojtkowski Igor
 
VI b
 
1. Amejko Paweł
2. Bierdzińska Maria
3. Bujalska Amelia
4. Deoniziak Daniel
5. Gęsina Bartosz
6. Gromek Piotr
7. Kąklewska Martyna
8. Koć Julia
9. Kosieradzka Patrycja
10. Kowalik Kacper
11. Osipiak Mikołaj
12. Pajka Magdalena
13. Piotrak Iwona
14. Prokopiński Adrian
15. Przywózka Karolina
16. Saczuk Malwina
17. Skowroński Adrian
18. Wojewódzka Anna
19. Wyrozębski Jakub
20. Zadrożny Adam
 
VI c
 
1. Baczewska Zuzanna
2. Bala Agnieszka
3. Błońska Julia
4. Domański Maciej
5. Florczuk Jan
6. Gdula Dariusz
7. Godlewska Kinga
8. Jasieńczuk Wiktoria
9. Jezierski Aleksander
10. Kosieradzki Krystian
11. Koszarski Albert
12. Kożuchowski Piotr
13. Mróz Mikołaj
14. Pasik Tomasz
15. Pieniak Barbara
16. Pieniak Karol
17. Próchenko Maja
18. Rucińska Paulina
19. Rybiński Igor
20. Sekita Michalina
21. Surowski Piotr
22. Teodorczuk Jakub
23. Tomczuk Inga
24. Żochowski Nikodem