Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: piątek, 05 luty 2016 11:24
Jacek Maliszewski

We wtorek – 15 grudnia 2015 SU wraz z opiekunami zorganizował uroczystość opłatkową, na którą zaprosiliśmy Dyrekcję naszej szkoły oraz p. Mirosławę Pogorzelską (babcię – ucznia). Zaczęliśmy od przygotowania stołu wigilijnego, ozdabiania pierników i przyrządzania potraw. Pani dyrektor i opiekunowie SU przekazali zgromadzonym swe życzenia oraz refleksje związane z tajemnicą Bożego Narodzenia. Następnie Pani Pogorzelska opowiedziała o tradycjach związanych ze świętami, które wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Potem podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia i rozpoczęliśmy naszą kolację. Ach, jakie pyszne były te paszteciki przygotowane przez Panią Pogorzelską. Na koniec naszej uroczystości otrzymaliśmy prezenty od Mikołaja. Dzień ten na pewno pozostanie na długo w naszej pamięci. Zobacz zdjęcia.

Życzymy wszystkim

błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.