Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: środa, 21 listopad 2018 22:52
Jacek Maliszewski

Drodzy Rodzice i Uczniowie PSP nr 4!

Szkoła nasza bierze udział w ogólnopolskiej akcji promującej aktywność fizyczną wśród uczniów – w konkursie „Dzieciaki do rakiet". Nagrodą są zestawy profesjonalnego sprzętu sportowego do wykorzystania podczas lekcji wychowania fizycznego. Zwycięskie szkoły zostaną wyłonione w drodze głosowania internautów, dlatego prosimy wszystkich rodziców i  uczniów o głosowanie na naszą pracę konkursową na stronie:www.dzieciakidorakiet.pl

Ważny jest każdy głos. Głosowanie trwa od 19 listopada do 18 grudnia. Oddajemy 5 głosów dziennie z każdego urządzenia – telefon, komputer.