Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: środa, 11 kwiecień 2018 21:07
Jacek Maliszewski

Dyrekcja oraz nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim serdecznie zapraszają Rodziców uczniów szkoły na spotkanie z dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Sokołowie Podlaskim panią Beatą Bocian.

Spotkanie na temat bezpiecznego korzystania z komputerów i innych urządzeń multimedialnych pt. „Cyfrowe dzieci” odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku o godz. 17.30 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Spotkaniem chcemy podkreślić zagrożenia jakie niesie za sobą korzystanie z najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych przez dzieci.

Serdecznie zapraszamy