Opublikowano: środa, 02 październik 2019 18:52

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom o dobrych, otwartych sercach za zaangażowanie w przygotowanie Słodkiej Niedzieli dla Uli.

Dziękujemy uczniom, rodzicom i współpracownikom za przepyszne ciasta, pierogi i inne smakowitości.

Dziękujemy współtowarzyszącym szkołom: Zespołowi Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego i Zespołowi Szkół Specjalnych za wspólną realizację zadania.

Dziękujemy sokołowskim twórcom – rzeźbiarzowi p. A. Radziszewskiemu i malarce p. E. Radziszewskiej za prace przekazane na szlachetne przedsięwzięcie.