Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jacek Maliszewski
Opublikowano: poniedziałek, 30 wrzesień 2019 22:30

          sodka niedziela dla uli 12 20191001 1689152810 Wiele osób, instytucji zaangażowało się w zbiórkę pieniędzy na leczenie 21-letniej Urszuli Tokarskiej. Również nasza szkoła prężnie działa, aby włączyć się w zebranie jak największej ilości funduszy dla młodej sokołowianki.

           W niedzielę 29 września dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi Szkoły Podstawowej nr 4 przy pomocy uczniów i rodziców podjęli piękną inicjatywę jaką była "Słodka niedziela dla Uli". Od samego rana w parku przy kościele Konkatedralnym można było zakupić przepyszne domowe ciasta, babeczki, pierogi i kopytka wykonane przez rodziców, nauczycieli ludzi dobrej woli. Przy każdym stoisku stały puszki, do których zbierano pieniądze na leczenie Uli Tokarskiej – naszej absolwentki. Mieszkańcy naszego miasta chętnie i hojnie wspierali naszą akcję kupując wybrane pyszności. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w tej pięknej akcji, której celem jest przecież najcenniejszy skarb - życie. Jesteśmy wdzięczni całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 4, rodzicom oraz mieszkańcom Sokołowa, którzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Uli natomiast życzymy dużo sił do walki z chorobą i trzymamy kciuki, aby wszystko udało się jak najlepiej.