Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim - KIERMASZ WIELKANOCNY
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ul. Kupientyńska 15
08-300 Sokołów Podlaski

25 781 30 76
szkola@sp4.edu.pl

Jacek Maliszewski

kiermasz wielkanocny 8 20190428 1974477990W świetlicy szkolnej w dniach 10, 11 i 12.04.2019 r. odbył się Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez p. Jolantę F. i Asię S. Przepiękne ozdoby i palmy wykonane przez dzieci oraz nauczycielki świetlicy można było zakupić podczas każdej przerwy. Środki uzyskane ze sprzedaży ozdób świątecznych przeznaczone będą na zakup różnych materiałów i nagród do świetlicy szkolnej. Nie zapomniano również o odpowiedniej dekoracji świetlicy i korytarzy – wszędzie pojawiły się ozdoby wielkanocne wykonane przez panie w świetlicy szkolnej.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.
                                               Nauczycielki Świetlicy: Jolanta Filipczak i Asia Skorupka.

12.04.2019 r.