Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 01 kwiecień 2019 22:27
Jacek Maliszewski


caritas2019 caritas2019 2W dniach 29-30 marca 2019 roku w piątek oraz w sobotę, Caritas Polska we współpracy z Caritas diecezjalnymi zorganizowała w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce 15 zbiórkę żywności pod hasłem „TAK, Pomagam!”. Wolontariusze naszej szkoły pod opieką siostry Wiesławy Rypiny i Anny Żochowskiej oraz pani Jolanty Filipczak i pani Anny Bogaj, bardzo chętnie wzięli udział w tej akcji. Najmłodszym wolontariuszem okazał się 6 letni synek p. Joli, który bardzo chętnie dołączył do akcji. Razem z paniami wszyscy poświęcili swój czas i zaangażowali się z całym sercem.         

s. Wiesława Rypina, s. Anna Żochowska

p. Jolanta Filipczak i p. Anna Bogaj    

Kwiecień 2019 r.