Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: środa, 06 marzec 2019 22:52
Jacek Maliszewski

W dniu 04.03.2019 r. uczniowie klas ósmych, na zaproszenie Dyrekcji Szkoły, odwiedzili Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. Zapoznali się z kierunkami kształcenia, zobaczyli klasopracownie oraz warsztaty. W parku maszynowym obejrzeli bardzo nowoczesny sprzęt rolniczy. Duże wrażenie zrobiła sama szkoła wewnątrz, jak i teren szkoły. Wszędzie czysto, kolorowo, przestronnie. Uczniom bardzo spodobało się zaplecze sportowe: siłownia, sala gimnastyczna, korty tenisowe oraz boiska. Kilku uczniów zadeklarowało chęć uczenia się w tej szkole.

Pedagog szkoły