Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: środa, 27 luty 2019 22:43
Jacek Maliszewski

W dniu 22.02.2019 r., juz kolejny raz w tym roku szkolnym gościliśmy funkcjonariuszy Sokołowskiej Policji: p. Dominikę Rozbicką od spraw nieletnich oraz dzielnicowego p. Artura Pankiewicza.

Tym razem spotkania odbyły się w klasach czwartych. Rozmowy dotyczyły bezpiecznych zachowań uczniów w szkole, poza szkołą, a także relacji koleżeńskich. Uczniowie zostali ostrzeżeni, jak nie należy zachowywać się, korzystając z Internetu i portali społecznościowych.

Mamy nadzieję, że czwartoklasiści zdobytą wiedzę będą stosować w życiu szkolnym i codziennym.

Pedagog szkoły.