Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 09 marzec 2019 19:13
Jacek Maliszewski

   3 marca 2019 r., w naszej szkole odbył się V Turniej Szachowy Żołnierzy Niezłomnych. W tym roku 34 szachistów z woj. lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego uczestniczyło w zawodach. Jak co roku rolę sędziego pełnił pan Józef Flaziński.

   W przerwie między zaciętą walką szachową uczestnicy udali się pod pomnik Żołnierzy Wyklętych. Tam złożyli kwiaty i oddali hołd bohaterom walki o niepodległą Polskę. Po powrocie gracze posilili się bardzo smacznym bigosem przygotowanym przez pana Flazińskiego.

   Najlepsi zawodnicy w kategorii Open otrzymali nagrody pieniężne; pozostali - w 3 kategoriach wiekowych - otrzymali puchary i nagrody rzeczowe.

   Uroczystość uświetnili swoją obecnością pani Joanna Malinowska - dyrektor biura senatora Waldemara Kraski i wiceburmistrz Sokołowa Podlaskiego pan Krzysztof Dąbrowski.

   Z okazji 5 jubileuszu Turnieju Szachowego nie obyło się bez słodkości - "szachowego" tortu, który wszystkim smakował.

Do zobaczenia za rok.