Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 10 grudzień 2018 21:51
Jacek Maliszewski

mikoajki rodzice dzieciom 1 20181210 16086328996 grudnia 2018 r. w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył mikołajkowy występ rodziców i dzieci z klasy III c Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4. Na widowni zasiadły przedszkolaki z Akademii Puchatka, MP nr 2, MP nr 3, MP nr 5, przedszkola Sióstr Salezjanek i odziały przedszkolne z PSP nr 4. Rodzice zamienili się w aktorów i przenieśli widzów w magię teatru przedstawiając bajkę „Baśniowy ambaras”. Spektakl ten ma już swoją historię. Po raz pierwszy obejrzeli go uczestnicy Pikniku w Czwórce, potem mieszkańcy Domu Dziecka w Białymstoku. Po przedstawieniu uczniowie klasy III c wierszem i piosenką powitali Mikołaja. Przedszkolaki dostały drobne prezenciki i zrobiły sobie zdjęcia z Mikołajem. Spotkanie zakończyła bardzo nastrojowa piosenka „Kochany Panie Mikołaju”. Na sali panował świąteczny klimat. Występ rodziców i ich dzieci dostarczył wszystkim dużo radości, zadowolenia i wzruszenia. Pani Dyrektor Grażyna Skonieczna podziękowała aktorom - rodzicom za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas w przygotowanie przedstawienia dla dzieci.

Wystąpili: Baj- pan Radosław Strus, tata Mai, Sekretarka - pani Katarzyna Karpińska, mama Maciusia, woźna - pani Aleksandra Wróblewska - Dobrzyńska, mama Arturka, Małgosia i Jaś - państwo Olga i Przemysław Pencakowie, rodzice Ali, Baba Jaga - pani Monika Dąbrowska, mama Dawidka, Zła Królowa i Krasnoludek - państwo Dorota i Tomasz Zadrożni, rodzice Bartka, Wróżka Fantazja - pani Izabela Mielańczuk, mama Mai, Krasnoludek - pani Katarzyna Wyszomierska, mama Mateuszka, Krasnoludek – pani Katarzyna Brzozowska, mama Mai, Krasnoludek - pan Marcin Zduniak, tata Jasia. Przedstawienie przygotowała wychowawczyni klasy III c pani Elżbieta Wilk.