Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 09 grudzień 2018 17:47
Jacek Maliszewski

mikoajkowe zabawy w wietlicy 4 20181209 1102683019Do jednej z grup uczęszczających na świetlicę, pani Beata Żochowska przyniosła list od Świętego Mikołaja. Dzieci wysłuchały listu i odpowiadały na pytania związane z dniem 6 grudnia. Składały rozsypankę wyrazową, odgadywały zagadki i rysowały swój wymarzony prezent, jaki chciałyby otrzymać od Św. Mikołaja. Tego dnia dzieci były radosne i szczęśliwe. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodki upominek od Św. Mikołaja.

Organizator zajęć:

Beata Żochowska

6.12.2018 r.