Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 09 grudzień 2018 17:42
Jacek Maliszewski

zbiorka ywnoci 1 20181209 1152889186W dniach 7- 8 grudnia 2018 roku (piątek-sobota) Caritas Polska we współpracy z Caritas diecezjalnymi zorganizowała w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce 15 zbiórkę żywności pod hasłem „TAK, Pomagam!”. Wolontariusze naszej szkoły pod opieką siostry Wiesławy Rypiny, siostry Anny Żochowskiej, pani Doroty Wróblewskiej, pani Jolanty Filipczak i pani Anny Bogaj, bardzo chętnie wzięli udział w tej akcji. Razem z paniami poświęcili swój czas i zaangażowali się z całym sercem.

Siostra Wiesława Rypina, siostra Anna Żochowska,

p. Dorota Wróblewska, p. Jolanta Filipczak, p. Anna Bogaj

Grudzień 2018 r.