Opublikowano: piątek, 30 listopad 2018 18:57

dyskoteka andrzejkowa 10 20181201 1221494777Dnia 28 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Jako co roku uczniowie mogli przenieść się w magiczną przyszłość, dzięki wróżbom. Zorganizowany został także koncert, podczas którego uczniowie pokazali swój talent muzyczny, śpiewając piosenkę lub tańcząc belgijkę. Nie mogło również zabraknąć bufetu. Wszystkim dyskoteka bardzo się podobała i z niecierpliwością oczekują następnej!

Oliwia Moczulska VIIIc