Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 29 listopad 2018 18:29
Jacek Maliszewski

pluszowy mis 4 7283W tym roku w piątek 23 listopada w naszej świetlicy świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Wydarzenie to obchodzone jest na całym świecie dnia 25 listopada od 110 lat. Podczas zajęć dzieci zapoznawały się z historią powstania pluszowego misia Teddy. Dzieci opowiadały o swoich przytulankach oraz o bajkach, w których bohaterami były misie. Dla dzieci w tym dniu panie Jola i Beata przygotowały wiele innych atrakcji, takich jak: zabawy ruchowe, zgadywanki, śpiewanie piosenek, układanki z kartek papierowych - puzzle Miś a także degustacja miodku. Na zakończenie dzieci wykonały piękne prace plastyczne ukochanych pluszaków. Udekorowaliśmy nimi świetlicę by zamienić ją w królestwo misiów. Ten dzień w świetlicy był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Tekst i foto:

Nauczycielki świetlicy: Jolanta Filipczak

Beata Żochowska