Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: piątek, 16 listopad 2018 11:35
Jacek Maliszewski

wito niepodlegoci w zerowce 7 20181115 107983122111 listopada to piękne Narodowe Święto Niepodległości. Tego dnia klasy 0 a i 0 b zorganizowały pokaz mody patriotycznej. Dzieci ubrane były w ubrania w kolorach naszej flagi. Byli też żołnierze i sportowcy. Wszyscy bardzo dostojnie prezentowali stroje Polaków. Urządzony został również kącik patriotyczno - regionalny, pokazujący piękno naszego kraju. Nauczyliśmy się pięknego wiersza, który wzbudził dumę w naszych sercach. O godz.11.11 wspólnie śpiewaliśmy hymn  Polski, bijąc rekord ze wszystkimi Polakami. Podczas zajęć plastycznych wyszywaliśmy granice Polski na miękkiej piance z pomocą mam p. Gołębiewskiej, p. Szymaniak i p. Ruszkowskiej.