Opublikowano: poniedziałek, 12 listopad 2018 09:03

hymn dla niepodlegej 1 20181115 19469110649 listopada uczniowie naszej szkoły  odśpiewali hymn państwowy, włączając się w akcję "Rekord dla Niepodległej", ogłoszoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem akcji było wspólne zaśpiewanie czterech zwrotek hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli przedszkoli, szkół w kraju i za granicą. Punktualnie o godzinie 11¹¹ w murach naszej szkoły zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”. W ten sposób uczciliśmy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.