Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 03 listopad 2018 08:49
Jacek Maliszewski

bal wszystkich witych 16 20181030 1554314157Św. Maryja, Matka Jezusa, św. Józef wraz z aniołami i całą galerią świętych przybyli 30 października do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podl. na wielki Bal Wszystkich Świętych. 


I tak poza wspomnianymi postaciami można było tu spotkać, m. in.: św. Franciszka, św. Jana Pawła II, św. Dominika Savio św. Jadwigę i innych. W zabawie uczestniczyły dzieci z klas 0– III z wychowawcami i katechetami.

Bal był okazją do wspólnej zabawy, ale także bliższego poznania wybranych świętych, gdyż każde dziecko poza przygotowaniem stroju, miało możliwość przybliżenia postaci prezentowanego przez siebie świętego. Były też konkursy, podczas których należało wykazać się wiedzą na temat świętych patronów.

Dziękujemy Rodzicom za piękne stroje .