Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 18 październik 2018 18:56
Jacek Maliszewski

dzie edukacji narodowej 7 20181018 207958508414 października jest dniem wszystkich pracowników szkoły. Z tej też okazji, jak co roku, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów kl. IVA i IVD pod okiem wychowawców p. Katarzyny Kudelskiej - Tomczuk i p. Urszuli Kucharczyk. Uczniowie w zabawny sposób przedstawili scenki z życia szkoły, odśpiewali piosenki oraz złożyli życzenia wszystkim nauczycielom, dziękując za ich trud włożony w proces edukacji. 

Pani dyrektor Grażyna Kaczmarczyk wręczyła nauczycielom nagrody, życząc jednocześnie dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej, a przedstawiciele Rady Rodziców do życzeń dołączyli bukiet kwiatów.

W uroczystości uczestniczyli emerytowani nauczyciele.