Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 27 wrzesień 2018 18:30
Jacek Maliszewski

tabliczka mnozeniaJak co roku w ostatni piątek września, w tym roku - 28 nasza szkoła uczestniczyła w akcji promującej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich uczniów do przypomnienia sobie tabliczki. W tym dniu uczniowie  mieli  okazję popisać się  na lekcjach matematyki znajomością tabliczki mnożenia nawet do 500. Lekcje były prowadzone w ciekawy, zabawny i niebanalny sposób. Były krótkie odpytywanki, kartkówki albo jak w klasie IVA i IVB do sprawdzenia w jakim stopniu uczniowie opanowali tabliczkę mnożenia wykorzystane zostały Karty Grabowskiego.
W każdej klasie nauczyciele wyłonili jednego lub kilku  Ekspertów Tabliczki Mnożenia, którzy zostali nagrodzeni bardzo dobrymi ocenami.