Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 05 kwiecień 2018 18:03
Jacek Maliszewski

rocznica1

Rada Pedagogiczna, uczniowie i rodzice oraz pracownicy szkoły mają zaszczyt zaprosić wszystkich absolwentów, sympatyków i przyjaciół Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski w Sokołowie Podlaskim na Obchody 25- lecia nadania imienia naszej szkole.

Uroczystość odbędzie się 18 maja 2018 r. o godzinie 1300 w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Nasz Patron, za swoją patriotyczną postawę i bohaterską walkę z zaborcą, został pośmiertnie odznaczony przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego „Orderem Orła Białego”.

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła nosi imię tak wybitnego bohatera walk o niepodległość naszej Ojczyzny.