Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 11 luty 2018 11:09
Jacek Maliszewski

podsumowanie pierwszego porocza 7 20180219 1832203192Za nami pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2018. Przyszedł czas na podsumowanie pracy każdego ucznia i pracy szkoły. W środę 7 lutego na to podsumowanie zaprosiliśmy wszystkich rodziców. Zebranych powitała p. dyrektor Grażyna Skonieczna, która przedstawiła wyniki klasyfikacji za pierwsze półrocze. Pani dyrektor przekazała również informacje o prowadzonych w szkole projektach, działaniach na rzecz bezpieczeństwa, pracach remontowych i zakupionych pomocach oraz przypomniała o obowiązującym uczniów stroju szkolnym. Następnie rodzice obejrzeli prezentację, która w telegraficznym skrócie przybliżyła to, co wydarzyło się w naszej szkole poza codzienną nauką. Na zakończenie spotkania pani dyrektor podziękowała rodzicom za dotychczasową współpracę oraz wspieranie wszelkich inicjatyw podejmowanych przez nauczycieli i uczniów.

Po spotkaniu w sali gimnastycznej odbyły się zebrania w zespołach klasowych. Tradycyjnie tego dnia, rodzice mogli wysłuchać piosenek w wykonaniu chóru szkolnego oraz obejrzeć wystawki prac swoich pociech.