Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 23 styczeń 2018 18:32
Jacek Maliszewski

zimowisko 1 20180122 1558638769W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbyło się zimowisko. 83 dzieci z klas II – VI spędzało miło czas pod czujnym okiem nauczycieli, pani pielęgniarki oraz wolontariuszek. Oprócz śniadań, obiadów, deserów uczniowie mieli zaplanowane zajęcia sportowe, plastyczne, manualne, komputerowe. Były rozgrywki w ping-ponga, darta, piłkę nożną, koszykówkę; był tor przeszkód, zajęcia na pływalni, kręgle, bilard, squash oraz sala zabaw w YUNAVI. Ostatniego dnia zimowiska dzieci obejrzały w Sokołowskim Ośrodku Kultury film pt. „Magiczna zima Muminków”. Uczestniczyły również w zajęciach z panią policjantką, która przypomniała uczniom o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodkie upominki, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji-nagrody rzeczowe.

Za organizację kolejnego już zimowiska w „Czwórce” odpowiedzialne były panie Anna Odziemczyk i Urszula Kaczyńska.