Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: piątek, 12 styczeń 2018 20:53
Jacek Maliszewski

choinka szkolna 2 20180111 119994611111 stycznia w naszej szkole odbyła się dyskoteka choinkowa pod hasłem „Baśniowe wygibasy”. Wśród radośnie tańczących dzieci, można było znaleźć królów, dobre wróżki, księżniczki czy elfy. Dodatkową atrakcją były konkursy z nagrodami zorganizowane przez wychowawczynie klas I-III, a także przez Samorząd Uczniowski. Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych zabawach tanecznych. Duża grupa uczniów wzięła udział w konkursie na najciekawsze  bajkowe przebranie. Wyróżnienie za taniec na balu otrzymali ucz. kl. IIIc  - Oskar i Paulina. Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów poczęstunek. O oprawę muzyczną dbał, jak zawsze niezawodny, pan Piotr Przeździecki.