Opublikowano: piątek, 23, czerwiec 2017 14:31

zakoczenie roku szkolnego 2016 2017 9 20170623 118612214623 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Ponieważ aura była deszczowa społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej.

W części oficjalnej Pani Dyrektor Grażyna Skonieczna dziękowała:

• nauczycielom – za ogromny wysiłek, trud i poświęcenie swoim wychowankom;
  • uczniom - za zdobywanie wiadomości i umiejętności w minionym roku szkolnym oraz za godne reprezentowanie szkoły;
  • rodzicom za dobrą współpracę i zaangażowanie w rozwój naszej szkoły.

W drugiej części uroczystości nagrodzono Złotą Czwórką Zuzię Ślepowrońską – prymusa szkoły. Pani Dyrektor odczytała uczniów otrzymujących najwyższe wyniki w szkole.

Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Anna Chmiel – w imieniu wszystkich rodziców bardzo dziękowała nauczycielom za pracę a także pożegnała odchodzącą do innej placówki katechetkę – s. Hannę Ropiak.

W tym momencie nadszedł czas na artystyczne pożegnanie szkoły w wykonaniu uczniów. Zaśpiewał zespól uczniów z klas starszych, a piękne wiersze wyrecytowały pierwszaki.

Pani Dyrektor pożegnała zebranych słowami:

Wszystkim życzę radosnych, gorących i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Małgorzata Błońska