Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 18 kwiecień 2016 19:11
Jacek Maliszewski

ogolnopolski sprawdzian kompetencji trzecioklasisty 2 20160418 130761191314 kwietnia, w czwartek nasi trzecioklasiści przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty organizowanego przez Wydawnictwo Operon. Uczniowie kl.IIIa i kl.IIIb najpierw w swoich salach obejrzeli film terapeutyczny z Bratkiem. Bratek uczył dzieci jak pozbyć się stresu i uwierzyć we własne możliwości. Wzmacniać pozytywnie miały też „uśmiechnięte” naklejki z Bratkiem, które dzieci naklejały na arkusze.

Sprawdzian składał się z dwóch części: Testu z języka polskiego i Testu z matematyki. Obie części trwały po 45 minut z 15 minutowa przerwą. Uczniowie klas trzecich pracowali sprawnie, niektórzy nawet skończyli rozwiązywanie testów przed wyznaczonym czasem. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na wyniki. Wydawnictwo Operon opublikuje je 20 maja 2016 roku.