Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 26 październik 2015 18:30
Jacek Maliszewski

Zajęcia prowadzone w ramach pomocy uczniom

I półrocze 2019/20

L.p.

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

1.

Zajęcia wyrównawcze kl. 1a

p. E. Sękal
2.

Zajęcia   wyrównawcze kl.1b

p. E. Wilk

3.

Zajęcia   wyrównawcze kl. 2a

p. E. Jasieńczuk
4.

Zajęcia   wyrównawcze kl. 2b

p. D. Soszka
5.

Zajęcia   wyrównawcze kl. 3a

p. H. Grochowska
6.

Zespół wyrównawcze kl. 3b

p. M. Paprocka
7.

Zajęcia wyrównawcze

j. angielski kl. 1-3

p. E. Dębska

8.

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

p. E. Sękal
9.

Zajęcia wyrównawcze

j. polski kl. 5

p. B. Bielińska

10.

Zajęcia wyrównawcze

j. polski kl. 6

p. U. Danielska
11.

Zajęcia wyrównawcze

j. polski kl. 7

p. U. Kierylak Piwko 

12.

Zajęcia   wyrównawcze

j. polski kl. 4

p. D. Czarnocka

13.

Zajęcia   wyrównawcze

j. polski kl. 5

p. M. Grabowska
14.

Zajęcia   wyrównawcze

matematyka kl. 4

p. A. Rostkowska

15.

Zajęcia   wyrównawcze

matematyka kl. 7c

p. M. Gierzyńska-Guzek

16.

Zajęcia wyrównawcze

matematyka kl. 8a

p. M. Gierzyńska-Guzek

17.

Zajęcia   wyrównawcze

matematyka kl. 4-5, kl. 7a

p. U. Kaczyńska
18.

Zajęcia   wyrównawcze

matematyka kl. 7b

p. E. Krasnodębska

19.

Zajęcia wyrównawcze

biologia kl. 5-8

p. M. Krasnodębska
20.

Zajęcia wyrównawcze

j. angielski kl. 4-6

p. A. Bogaj
21.

Zajęcia   wyrównawcze

j. angielski kl. 7-8

p. E. Soszyńska
22.

Zajęcia   wyrównawcze

j. rosyjski kl. 5-8

p. U. Kucharczyk

23.

Zajęcia wyrównawcze

j. niemiecki kl. 5-8

p. K. Kudelska-Tomczuk

24. Zajęcia wyrównawcze kl. 6c

p. A. Pijorek

p. M. Nowak

25.

Zajęcia wyrównawcze

fizyka kl. 7-8

p. A. Pijorek
26.

Zajęcia   wyrównawcze

geografia kl. 5-8

p. E. Gajzler

27.

Zajęcia   wyrównawcze

chemia kl. 7

p. Anna Domańska

28.

Zajęcia   wyrównawcze

chemia kl. 8

p. B. Walenciej

29. Zajęcia logopedyczne

p. K. Kudelska-Tomczuk

p. U. Kucharczyk

30. Integracja sensoryczna

p. E. Wilk

p. A. Odziemczyk

31. Socjoterapia

p. Z. Florczuk

p. M. Lenart

32. Pomoc pedagoga

p. Z. Florczuk

p. A. Odziemczyk

33.

Pomoc psychologa

p. M. Lenart

34.

Konsultacje w zakresie

doradztwa zawodowego

p. Agnieszka Domańska
35.

Terapia ręki

p. J. Filipczak

36.

Terapia pedagogiczna

p. E. Sękal,

p. H. Grochowska

37.

Rehabilitacja

p. U. Kucharczyk

38.

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne

p. Z. Florczuk
39.

Gimnastyka korekcyjna kl. 2-3

p. M. Paprocka

40.

Trening umiejętności społecznych

p. A. Odziemczyk

p. J. Filipczak

Koła zainteresowań - I półrocze 2019/20

Lp. Nazwa koła Nauczyciel prowadzący
1. Koło teatralne p. U. Danielska
2. Chór p. H. Grochowska
3. Koło muzyczne p. H. Grochowska
4. Koło recytatorskie p. U. Danielska
5. Pozalekcyjne zajęcia sportowe E. Benedykciuk
6. Pozalekcyjne zajęcia sportowe p. W. Kucharczyk
7. Pozalekcyjne zajęcia sportowe p. W. Miłkowski
8. Pozalekcyjne zajęcia sportowe p. K. Szybka
9. Pozalekcyjne zajęcia sportowe p. K. Krakowski
10. Koło szachowe kl. 1-3 p. M. Paprocka, p. E. Wilk
11. Koło polonistyczne kl. 2 p. D. Soszka
12. Koło polonistyczne kl. 3 p. K. Dziekońska
13. Koło matematyczne kl. 2-3 p. E. Jasieńczuk
14. Koło dekoratorskie p. A. Celińska,   p. J. Filipczak
15. Koło plastyczne kl. 1-3 p. J. Filipczak
16. Koło plastyczne kl. 4-8 p. A. Celińska
17. Koło polonistyczne kl. 5 p. B. Bielińska
18. Koło polonistyczne kl. 7 p. U. Kierylak Piwko
19. Koło polonistyczne kl. 8 p. D. Czarnocka
20. Koło zdrowego odżywiania p. Ag. Domańska
21. Koło j. angielskiego kl. 2-3 p. E. Dębska
22. Koło j. angielskiego kl. 4-6 p. A. Bogaj
23. Koło j. angielskiego kl. 7-8 p. E. Soszyńska
24. Koło matematyczne kl. 5 p. A. Rostkowska
25. Koło matematyczne kl. 8a, 7c p. M. Gierzyńska-Guzek
26. Koło matematyczne kl. 7b p. E. Krasnodębska
27. Koło matematyczne kl. 8b,c p. U. Kaczyńska
28. Koło biologiczne kl. 8 p. M. Krasnodębska
29. Koło j. rosyjskiego kl. 5-8 p. U. Kucharczyk
30. Koło j. niemieckiego kl. 5-8 p. K. Kudelska-Tomczuk
31. Koło historyczne p. J. Maliszewski
32. Strona internetowa p. J. Maliszewski
33. Koło fizyczne p. A. Pijorek
34. Koło fotograficzne p. A. Pijorek
35. Koło przyrodnicze kl. 4 p. M. Dybowska
36. Szkolne Koło Caritas s. W. Rypina, s. B. Gałecka, p. D. Wróblewska
37. Koło chemiczne kl. 7 p. Anna Domańska
38 Koło chemiczne kl. 8 p. B. Walenciej
39. Koło geograficzne p. E. Gajzler
40. Koło informatyczne p. E. Krasnodębska
41. Koło ekologiczne p. M. Krasnodębska
42. Kronika szkolna p. B. Żochowska
43. BRD p. w. Kucharczyk
44. Gazetka szkolna p. M. Grabowska