Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: poniedziałek, 26, październik 2015 18:30
Jacek Maliszewski

Koła zainteresowań

Pierwsze półrocze 2017/18

Lp. Nazwa koła Nauczyciel prowadzący
1. Koło teatralne p. U. Danielska
2. Chór kl. 1-3 p. H. Grochowska
3. Innowacja komputerowa p. J. Maliszewski
4. Innowacja komputerowa p. M. Gierzyńska-Guzek
5. Pozalekcyjne zajęcia sportowe p. W. Kucharczyk
6. Pozalekcyjne zajęcia sportowe p. W. Miłkowski
7. Pozalekcyjne zajęcia sportowe p. K. Szybka
8. Koło instrumentalne p. H. Grochowska
9. Koło j. angielskiego kl. 1-3 p. E. Dębska
10. Koło ortograficzne kl. 3 p. M. Makłowicz-Fajkowska
11. Koło czytelniczo-teatralne kl. 1-3 p. M. Nowak
12. Koło plastyczne kl. 1-3 p. J. Filipczak
13. Koło plastyczne kl. 4-7 p. A. Celińska
14. Koło dekoratorskie kl. 4-7 p. A. Celińska
15. Koło j. polskiego kl. 6 p. D. Czarnocka
16. Koło j. polskiego kl. 7 p. J. Korzeniowska-Cierebiej
17. Koło czytelnicze kl. 4 p. M. Makłowicz-Fajkowska
18. Koło j. angielskiego kl. 4 p. A. Bogaj
19. Koło j. angielskiego kl. 5-7 p. O. Łukasiewicz
20. Koło j. rosyjskiego kl. 5-7 p. U. Kucharczyk
21. Koło j. niemieckiego kl. 5-7 p. K. Kudelska-Tomczuk
22. Koło przyrodnicze kl. 4 p. M. Dybowska
23. Koło przyrodnicze kl. 5-6 p. M. Krasnodebska
24. Koło historyczne kl. 4-6 p. U. Kierylak Piwko
25. Koło historyczne kl. 7 p. J. Maliszewski
26. Koło matematyczne kl. 7 p. E. Krasnodębska
27. Koło matematyczne kl. 6 p. U. Kaczyńska
28. Koło biologiczne kl. 7 p. M. Krasnodębska
29. Koło z fizyki kl. 7 p. A. Pijorek
30. Koło geograficzne kl. 7 p. M. Kozak
31. Koło chemiczne kl. 7 p. D. Młynik
32. Koło zdrowego odżywiania p. A. Domańska
33. Sensoplastyka p. j. Skorupka
34. Strona internetowa p. J. Maliszewski
35. Kronika szkolna p. B. Żochowska
36. Wolontariat s. W. Rypina
37. Koło misyjne p. D.   Wróblewska

Zajęcia prowadzone w ramach pomocy uczniom

Pierwsze półrocze 2017/18

L.p.

Nazwa zajęcia Nauczyciel prowadzący
1.

Zajęcia wyrównawcze kl. 1a

p. H. Grochowska
2.

Zajęcia wyrównawcze kl.1b

p. M. Paprocka
3.

Zajęcia wyrównawcze kl. 2a

p. M. Błońska
4.

Zajęcia wyrównawcze kl. 2b

p. E. Sękal
5.

Zajęcia wyrównawcze kl.2c

p. E. Wilk
6.

Zajęcia wyrównawcze kl. 3a

p. E. Jasieńczuk
7.

Zespół wyrównawcze kl. 3b

p. J. Malinowska
8.

Zajęcia wyrównawcze kl. 3c

p. D. Soszka
9.

Zajęcia wyrównawcze kl. 3d

p. T. Zawadzka
10.

Zajęcia wyrównawcze

j. angielski kl. 1-3

p. E. Dębska

11.

Zajęcia wyrównawcze

j. polski kl. 4

p. U. Danielska
12.

Zajęcia wyrównawcze

j. polski kl. 5

p. U. Kierylak Piwko
13.

Zajęcia wyrównawcze

j. polski kl. 6

p. D. Czarnocka
14.

Zajęcia wyrównawcze

j. polski kl. 7

p. J. Korzeniowska-Cierebiej
15.

Zajęcia wyrównawcze

Matematyka kl. 4

p. E. Krasnodębska

16.

Zajęcia wyrównawcze

matematyka kl. 5c

p. M. Gierzyńska-Guzek

17.

Zajęcia wyrównawcze

matematyka kl. 5b,c

p. U. Kaczyńska
18.

Zajęcia wyrównawcze

Matematyka kl. 6a

p. M. Gierzyńska-Guzek

19.

Zajęcia wyrównawcze

Matematyka kl. 6b,c, kl. 7

p. U. Kaczyńska
20.

Zajęcia wyrównawcze

matematyka kl. 7

p. E. Krasnodębska

21.

Zajęcia wyrównawcze

j. angielski kl. 4

p. A. Bogaj
22.

Zajęcia wyrównawcze

j. angielski kl. 5-7

p. O. Łukasiewicz
23.

Zajęcia wyrównawcze

j. rosyjski kl. 5-7

p. U. Kucharczyk

24.

Zajęcia wyrównawcze

j. niemiecki kl. 5-7

p. K. Kudelska-Tomczuk

25.

Zajęcia wyrównawcze

historia kl. 4-6

p. u. Kierylak Piwko

26.

Zajęcia wyrównawcze

historia kl. 7

p. J. Maliszewski

27.

Zajęcia wyrównawcze

geografia kl. 7

p. M. Kozak

28.

Zajęcia wyrównawcze

chemia kl. 7

p. D. Młynik

29. Zajęcia logopedyczne

p. K. Kudelska-Tomczuk

p. U. Kucharczyk

30. Integracja sensoryczna

p. E. Wilk

p. A. Odziemczyk

31. Pomoc przy odrabianiu pracy domowej

p. z. Florczuk

32. Pomoc psychologiczna

ks. M. Kroll

33. Terapia pedagogiczna

p. E. Wilk

34. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

p. E. Sękal

35. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. 4b

p. H. Grochowska

36. Gimnastyka korekcyjna

p. M. Paprocka

37. Rehabilitacja

p. U. Kucharczyk

38. Trening umiejętności społecznych

p. A. Odziemczyk