Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 29 wrzesień 2018 11:59
Jacek Maliszewski

midzynarodowy dzie kropki w zerowce 2 20180930 1764488271We wrześniu klasa 0 a z p. K. Dziekońską obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia zwracaliśmy uwagę, że każdy z nas ma jakieś talenty i to w różnych dziedzinach życia. Miał on na celu podniesienie wiary w siebie nawet tego małego człowieka w klasie 0. Oczywiście wszystko kręciło się wokoło kropki. Było kropeczkowe kodowanie, zabawy z wielką kostką do gry, malowanie kropeczkami, układanie z kolorowych zakrętek i degustacja rzeczy w kropki: orzeszków, ciasteczek, kanapek na okrągło, a jedna z mam przygotowała tort w borówkowe kropeczki. Wszyscy uczniowie mieli na sobie mnóstwo kolorowych kropek. Było wesoło i wszyscy dobrze się bawiliśmy.