Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 05 październik 2019 22:20
Jacek Maliszewski

Wrzesień to miesiąc wielu podsumowań, również sportowych. Rok szkolny 2018/19 był pasmem wielu sukcesów, których nie sposób wszystkich wymienić. Najważniejsze to te, które dały awans na zawody rangi wojewódzkiej: indywidualne biegi przełajowe z udziałem P. Brzezika, M. Dąbrowskiego, i K. Kowalczyka, których dobry start dał nam II miejsce zespołowo. Po zwycięstwach na etapie miejskim i powiatowym oraz pierwszym lub drugim miejscu w zawodach regionalnych, w województwie IV miejsce sztafety dziewcząt 10 x 1000 m, IV lokata koszykarek z klas V-VI, V miejsce chłopców i VIII dziewcząt w wojewódzkim finale czwórboju lekkoatletycznego oraz VIII miejsce chłopców i X dziewcząt w pływaniu drużynowym. Powyższe starty pozwoliły osiągnąć historyczny sukces - IV miejsce SP 4 we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych województwa mazowieckiego. Jest to najwyższa lokata osiągnięta przez sportowców sokołowskich szkół. Dodać należy, że III pozycję przegraliśmy tylko jednym punktem. Te i inne osiągnięcia pozwoliły nam zwyciężyć we współzawodnictwie sportowym na etapie powiatowym i zająć III miejsce w regionie siedleckim.

Wszystkim sportowcom życzymy udanych startów i wielu sukcesów w roku szkolnym 2019/20.

Włodzimierz Kucharczyk