Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: piątek, 14 czerwiec 2019 21:46
Jacek Maliszewski

fina xi sokoowskich szkolnych igrzysk dzieci kl i iii 19 20190618 1518271951Dnia 12 czerwca 2019 r. na stadionie miejskim w Sokołowie Podlaskim odbył się Finał XI Sokołowskich Szkolnych Igrzysk Dzieci kl. I-III. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół miejskich. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 12 uczniów z klas I, II i III. W każdej kategorii wiekowej zostały przeprowadzone 3 konkurencje lekkoatletyczne, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Był to: bieg na 50 m, skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską 2 kg. Z przygotowanymi konkurencjami nasi uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie. Zdobyli 20 medali: 13 złotych, 2 srebrne i 5 brązowych. Ostatecznie w III etapie reprezentacja zajęła I miejsce. W klasyfikacji generalnej po trzech etapach zawodów szkoła zajęła I miejsce i z rąk organizatorów otrzymała pamiątkowy puchar. 

                                                                                                                    M. Paprocka