Opublikowano: wtorek, 11 czerwiec 2019 19:39

iii etap przedszkoliady 1 20190611 15192870857 czerwca 2019 r. odbył się kolejny III etap Przedszkoliady. Dzieci trenowały z p. Karoliną Dziekońską. W naszej reprezentacji byli: Maja Kur, Julia Gołębiewska, Karol Moczulski, Oskar Kowalczyk, Zuzia Pietrzak, Julia Świniarska, Sandra Ciosek, Marek Miłkowski, Maksymilian Borys, Antoni Grzymała, Paweł Kołodziej, Angelika Soszyńska. Dzieci pięknie wykonały wszystkie zadania, precyzyjnie i najszybciej z drużyn. Należało rzucić woreczkiem do wiaderka,skakać jak najdalej, przebiec w sztafecie wahadłowej i na całej długości bieżni. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze. Mamy wspaniałych sportowców. Jeszcze o nich usłyszymy. Dziękujemy za pomoc p. Borys, p. Kołodziej, p. Grzymała, p. Pietrzak, którzy wspierali nas podczas zawodów.

Karolina Dziekońska