Opublikowano: sobota, 25 maj 2019 15:54

II etap XI Sokołowskich Igrzysk Dzieci klas I-III Szkół Podstawowych odbył się 23.05.2019 r. na krytej pływalni w Sokołowie Podlaskim. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 liczyła 12 uczniów. Według ustalonego wcześniej porządku reprezentacje szkół miejskich brały udział w 6 konkurencjach, które odbywały się na małej niecce basenu. Ze wszystkimi zadaniami reprezentacja naszej szkoły poradziła sobie bardzo dobrze. W klasyfikacji ogólnej po dwóch etapach zawodów szkoła nasza zajmuje I miejsce.

M. Paprocka