Opublikowano: wtorek, 02 kwiecień 2019 18:50

sod minikoszykowka dziewczt 2 20190402 175317807327 marca odbyły się powiatowe zawody w minikoszykówce dziewcząt w ramach Sokołowskiej Olimpiady Dzieci. Nasze reprezentantki z klas trzecich i czwartych wygrały z drużynami z SP nr 2, SP Rozbity Kamień i SP Sterdyń i zajęły pierwsze miejsce.

Skład drużyny: Joanna Wierzbicka, Lilianna Nowotniak, Michalina Kur, Kornelia Pajewska, Aleksandra Pasik, Julia Romaniuk, Aleksandra Godlewska, Magdalena Ruszkowska, Maja Wojtkowska, Karolina Żeruń.

Gratulacje!