Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: środa, 27 marzec 2019 21:16
Jacek Maliszewski

mistrzostwo powiatu w minisiatkowce dziewczt 5 20190327 172879877919 marca w Repkach odbył się finał powiatowych zawodów w minisiatkówce. Dziewczęta w etapie miejskim tych zawodów zajęły pierwsze miejsce. Podczas finałów zaprezentowały się znakomicie, pokonały drużyny z SP Wyrozęby i SP Repki, wywalczyły złote medale i awans do rozgrywek międzypowiatowych.

Skład ekipy: Olga Cichowlas, Wiktoria Filipczak, Amelia Gromek, Gabriela Kamińska, Oliwia Kosieradzka, Julia Lesiuk, Julia Szóstak, Ramona Wierzbicka, Weronika Załoga.

Gratulacje!!!