Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim - MIĘDZYPOWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINIKOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ul. Kupientyńska 15
08-300 Sokołów Podlaski

25 781 30 76
szkola@sp4.edu.pl

Jacek Maliszewski

midzypowiatowe ims w minikoszykowce dziewczt 22 20190319 155558434314 marca zakończyły się międzypowiatowe rozgrywki w minikoszykówce dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły w półfinale pokonały drużyny z SP 10 Siedlce i SP Białki a w finale SP Miedzna i SP nr 1 Garwolin, zdobywając tytuł Mistrza Regionu Siedleckiego i awansowały do etapu wojewódzkiego.

Nasze złote medalistki: Gabriela Kamińska, Amelia Gromek, Julia Lesiuk, Kornelia Pajewska, Weronika Załoga, Oliwia Kosieradzka, Wiktoria Filipczak, Magdalena Pasik, Maja Wojtkowska, Gabriela Smuniewska, Karolina Woźniak, Gabriela Marchel, Joanna Wierzbicka.

Gratulacje!!!