Opublikowano: poniedziałek, 04 marzec 2019 18:30

i etap xi szkolnych sokoowskich igrzysk dzieci 15 20190304 184017793627 lutego 2019 r. w hali ZSZ nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbył się I etap XI Szkolnych Sokołowskich Igrzysk Dzieci klas I - III Szkół Podstawowych. Uczniowie rywalizowali ze sobą w kilku konkurencjach sportowych (wyścig z „jajkiem", wyścig z zamianą piłek, wyścig z prowadzeniem piłki, wyścig z toczeniem piłki, tor przeszkód oraz gry: "budowanie i rozwalanie" i  "dwa ognie"). Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 liczyła 12 uczniów, którzy spisali się znakomicie. W klasyfikacji końcowej I etapu reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce wśród rywalizujących ze sobą szkół miejskich. Na zakończenie tych zawodów sportowych wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

M. Paprocka