Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: sobota, 01 grudzień 2018 18:28
Jacek Maliszewski

mistrzostwo powiatu w minikoszykowce dziewczt 8 20181202 164914425728 listopada odbyły się powiatowe rozgrywki w minikoszykówce dziewcząt klas VI i młodszych. Reprezentantki naszej szkoły spisały się znakomicie, pokonały ekipy z ZS Salezjańskich, SP nr 2 i SP nr 1. Zajęły pierwsze miejsce w turnieju i awansowały do etapu regionalnego.

Skład drużyny: Weronika Załoga, Gabriela Kamińska, Julia Lesiuk, Oliwia Kosieradzka, Kornelia Pajewska, Gabriela Smuniewska, Wiktoria Filipczak, Aleksandra Pasik, Maja Wojtkowska, Gabriela Marchel.

Gratulacje dla naszych złotych medalistek!!!