Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: piątek, 09 listopad 2018 22:00
Jacek Maliszewski

mistrzostwo powiatu w minipice rcznej dziewczt 6 20181117 20688798536 listopada w Sterdyni odbył się finał powiatowych zawodów w minipiłce ręcznej dziewcząt. Mecz półfinałowy z zespołem z SP Wyrozęby nasze zawodniczki wygrały 5:0, a finał z SP nr 1 po emocjonującej dogrywce 10:8. Dziewczęta zdobyły pierwsze miejsce i awansowały do zawodów regionalnych.

Nasze złote medalistki: Gabriela Kamińska, Amelia Gromek, Weronika Załoga, Oliwia Kosieradzka, Maja Pogorzelska, Ramona Wierzbicka, Emilia Kurowicka, Julia Lesiuk, Weronika Brzóska, Gabriela Marchel.

Gratulacje!!!