Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 04 listopad 2018 16:21
Jacek Maliszewski

W zakończonych zawodach w sztafetowych biegach przełajowych bardzo dobrze zaprezentowali się sportowcy z SP 4. Zarówno dziewczęta jak również chłopcy okazali się bezkonkurencyjni w zawodach powiatowych. Na etapie regionalnym chłopcy zajęli VI lokatę, zaś dziewczęta uplasowały się na II pozycji uzyskując awans do etapu wojewódzkiego. Zawody wojewódzkie odbyły się 19 października w miejscowości Kanion w powiecie Sochaczewskim. Kolejny dobry start zanotowały nasze reprezentantki kończąc zawody na wysokim IV miejscu, ulegając jedynie zawodniczkom dwóch szkół warszawskich i z Raszyna. Dobry start obrazuje fakt, iż zespół, który na etapie regionalnym okazał się od naszych dziewcząt lepszy, został przez nasze zawodniczki zdublowany i ostatecznie zajął XV pozycję.

Skład naszej drużyny na różnych etapach zawodów.

dziewczęta:                                                               chłopcy:

Baran Nela                                                                Wojtczuk Jakub

Smuniewska Gabriela                                               Dąbrowski Michał

Gromek Amelia                                                         Kosieradzki Kacper

Kamińska Gabriela                                                    Mróz Mikołaj

Lesiuk Julia                                                               Pogorzelski Bartłomiej   

Ławecka Gabriela                                                     Brzezik Piotr

Zdzichowska Patrycja                                               Częścik Eryk

Kosieradzka Oliwia                                                   Głowacz Wojciech

Marchel Julia                                                             Kowalczyk Kacper

Pogorzelska Maja                                                      Pawelec Karol

Wierzbicka Ramona                                                  Ruciński Karol

Woźniak Karolina

Załoga Weronika

GRATULUJEMY!!!